Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Jól érzem hogy hátrány az...

WheneverYouWant kérdése:

Jól érzem hogy hátrány az ismerkedésnél hogy dolgozom?

Figyelt kérdés

Az elmúlt időben ismerkedtem néhány lánnyal és egész érdeklődőek voltak, viszont mikor szóba került a munkám valahogy ez az érdeklődés elveszett.

Érthető mert ha valakivel ismerkedni akar az ember akkor szeretne minél többet beszélni/találkozni a másikkal...

Viszont az sem lenne előny ha 25 évesen munkanélküli élősködő lennék... Valahogy nem tudok mostanában ebből kikeveredni.

Pl: Ha ismerkedem valakivel és nem írok neki vagy nem keresem 2 napig akkor azt hiszi hogy nem is érdekel.. pedig lehet hogy csak 16-oztam...

Furcsa dolog nekem az hogy egy lány már az ismerkedés alatt is olyan figyelmet igényel mint egy 2 éves gyerek...


2014. aug. 27. 19:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
de most te h jársz dolgozni? Egyébként igen, fontos az ismerkedési fázisba, hogy minnél többet beszélgessetek... és ez nem azt jelenti, hogy annyi figyelem kell neki, mint egy 2 évesnek... hanem azt hogy kíváncsi rád.
2014. aug. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Elmondom talán mi a gond szerintem.


1. Unalmas munkád van, mint az emberek 90%-ának (nem DJ, nem szörfoktató, nem gitáros, nem hegymászó, nem bárpultos egy komoly helyen, stb.)

2. Ellenben a munkádról sokat akarsz beszélni. A munkádtól várod, hogy a csajban érdeklődést, vonzalmat keltsen, miközben a munkád egyáltalán nem vált ki érdeklődést, legalábbis nem a nőkben.


Tanács: Ne beszélj a munkádról. Nem fontos a nők szemében. Nem ad hozzá semmit a vonzalmukhoz. Sőt, ha sokat beszélsz róla, akkor még csökkenti is és hátráltatja a vonzalom kialakulását.

2014. aug. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Inkább az hátrány, ha valaki munkanélküli. Most az miért lenne hátrány, hogy dolgozol? Ez általában előny szokott lenni, legalábbis azoknál a hölgyeknél, akik a bányászbéka értelmi szintje felett vannak.

Szabad tudnunk, hogy mi az a munkád?

Biztos, hogy azzal van bajuk?

Meg úgy érzem, túlságosan filozofikus szemmel nézed az életet. Engedj ki egy kicsit!

2014. aug. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Az önigazolást megkaptad, másrészt én kérdezek! Minek neked olyan lány, akinek ez gond?

1. Ne 2 éves gyerekekkel kezdj, mert az más területen is gyerekesen gondolkodik, ergo baromira nem működne a kapcsolat.

2. Lehet olyan a munkád ami nem igazán felel meg a leendő alanyok elképzelésének.


Miért nem kérdezed őket? Próbáltad egyáltalán?

2015. okt. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!