Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Bejön nektek az ilyen lány?

Fiúk! Bejön nektek az ilyen lány?

Figyelt kérdés

Nos, akkor induljon a kisregény írás. :3

Külső:

163 cm magas lány vagyok, egyáltalán nem kövér. Szőkés barna hajam van, a vége kifejezetten szőke, fent viszont egész "sötét". Nem festetem a hajam, természetesen ilyen sajnos. Szürkés kék szemekkel áldott meg az ég, amit fekete "hipszter" szemüveg keretez be, fogaimat fogszabályzó védi. Emiatt elég jó kislányosnak tűnök -általában:3- A bőröm nem túl világos, de inkább arra hajaz. Egy porcelán babára hasonlítok inkább, mint egy napbarnított barbiera. Szerintem stílusosan öltözködöm, dehát kinek mi. Nem túl kihívó ruhákban feszítek, tudom mi áll jól, és azt hordom. Elég kicsi mellem van, A és B között van valahol, emiatt elég sokat vagyok piszkálva -meg a hajam miatt is-.

Néhány "élet nyom" van a bal karomon, halványan felvillódzik, remélem nem visszataszító.

Belsőm:

Hát nem is tudom mit írjak... Szerintem egész jó humorom van. Legalábbis, sokan röhögnek a poénjaimon, nagyon szeretek az emberek arcára mosolyt csalni. Ezt nem úgy kell elképzelni, hogy olyan vicceket mesélek, hanem, hogy olyan a beszédstílusom, a szóhasználatom, meg a repostjaim ami megnevetteti az embereket. (Ezeknek az 50-60%-a elég perverz) Ja hát igen, nagyon-nagyon perverz vagyok, de még nem voltam részese a "dolognak". És egy ideig nem is nagyon akarok benne lenni, fiatal vagyok még. Még diák vagyok, a jegyeim elég gyatrák voltak az előző évben, mert jött az, hogy én akkor most nagyon lázadok, és nem tanulok. Pedig nem vagyok egy rossz gyerek. Nem cigizem, nem iszom, nem füvezem, meg semmi ilyesmi. Ha esküvőre megyünk, vagy nagyobb családi összejövetel van bedobok egy pohár pezsgőt, vagy egy doboz sört, ha a szüleim megengedik, de amúgy semmit. Számomra ismeretlen társaságban visszahúzódó vagyok, ha hozzám szólnak akkor néha elég flegma -ilyenkor el is könyvelnek flegmah vok oszth csőhnek- de egy rövid idő után kibontakozom, elsütöm a disznó vicceimet, csipkelődök a többiekkel, és általában megkapom, hogy jó fej vagyok, nem ilyennek gondoltak. Nagyon fontos része az életemnek a zene, énekelek, és hallgatom is. A nap 16 órájában (igen, óra alatt, suliban is) megy a zene, fülesről. A metal minden fajtája, a rock, a punkrock, és a rapp a kedvencem, de szívesen hallgatok KPOP-ot, crunkot, és klasszikus zenét is. Gamer vagyok, és otaku. Azaz játékokkal játszom, és animéket nézem. Nagyon sok nyelven beszélek koromhoz képest, magamtól tanultam/tanulom őket, és nagyon szeretem ezt csinálni. A jövőben tetováló művész lennék nagyon szívesen.



2014. aug. 27. 20:31
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
hat egy kép jobban esett vna
2014. aug. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
Bejön. Kár, hogy fiatal vagy
2014. aug. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
kép és pontozlak:) aranyos lehetsz
2014. aug. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
És mennyi idősnek tetszik lenni a hölgyemény? Gondolom 16-nál nem több.
2014. aug. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, rendbe szedem magam és rakok ki egy képet :)
2014. aug. 27. 20:34
 6/37 A kérdező kommentje:
13 éves lenne a hölgyemény. :)
2014. aug. 27. 20:35
 7/37 anonim ***** válasza:
Értem. Ebben az estben nem ajánlanám, hogy rakj ki képet magadról. Maximum ha kicsit idősebb leszel. Elég sok errefelé a perverz.
2014. aug. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
A perverz :D Hát, lehet igazad van :D
2014. aug. 27. 20:36
 9/37 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, és küldesz képet privibe pontozok, amugy így leírásra egész szimpi vagy.
2014. aug. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:

Ha a rappet kiveszed a sorból akkor nálam egy főnyeremény vagy :)

Ha van kedved írhatsz :) 14/f

2014. aug. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!