Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy homoszexuális fiú, aki...

Egy homoszexuális fiú, aki vallásos és nem szeretne úgy élni, amilyennek született, van esélye olyan lányt találni, aki elfogadja és testi kapcsolat nélkül is hajlandó vele élni, boldogan?

Figyelt kérdés

2014. aug. 28. 12:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Van, ha talál egy leszbikust aki hasonlóan érez. De miért lesz az jó?
2014. aug. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Akkor már inkább éljenek mindketten boldogan: a meleg melegként, a hetero lány meg egy hetero pasival.
2014. aug. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Mármint úgy hogy nincs semmi szex és mással se csinálja?

Mert úgy kétlem.

Én négy évig voltam együtt az exemmel, alig volt szex és már kezdtem teljesen kikészülni, azt hittem nem vagyok elég jó neki és megcsal, aztán kiderült hogy meleg. Szakítottam is vele, álcának ne tartson.

2014. aug. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Minden embernek (nőnek) szüksége van a testi kapcsolatra...szoval nem hiszem
2014. aug. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ne álmodozz! :)
2014. aug. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Hogyan lehetne egy ilyen kapcsolat boldog, hisz így mind a ketten elfojtanátok a vágyaitok, amitől csak egész életetekben szoronganátok, már ha kibírnátok. Nem beszélve arról, hogy nem találsz akkora hülyét, aki ezt bevállalná veled.

Ez így nem működik.

2014. aug. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Vallásos melegek...hmmm. Ez valami új....

Az olyan mint az antiszemita cionisták?

2014. aug. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

A vallásos meleg nem paradoxon, ahogy az antiszemita cionista.

A hülyéskedő okos ember sem önellentmondás, ellenben az okoskodó hülye...


A látens melegnek esetleg pénzért van esélye álfeleséget találni, azt is úgy, hogy engedélyezi neki a "félre"toszást.

2014. aug. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Teljesen félreértetek.. Nem lennék boldog, ha meleggel lennék együtt! Éppen attól érezném magam a legrosszabbul!

Nem csak a vallásom miatt, de az elveim miatt is. Ugyanúgy érzek, mint bárki más, ugyanúgy voltam már nem egyszer szerelmes lányba, mint bárki. Csak a testem akar mást, amit viszont le akarok győzni, mert nem tekintem normálisnak azokat a vágyakat magamban. Ha nem menne a testi kapocs egy lánnyal, akkor lemondanék arról egész életemre. Szerintetek ezzel tönkretenném az életét?

amúgy miért ne lehetnék keresztény attól hogy meleg vagyok? Arról nem tehetek...

2014. aug. 28. 13:16
 10/18 anonim ***** válasza:

Erről a lifenetworkon volt is egy film. Ott azt mondták, a biblia nem tiltja a melegséget, csak az azonos neműek szexuális kapcsolatát. (Ateistaként én nem igazán értek ehhez, csak leírom, amit láttam) Szóval, miért is ne lehetne egy meleg vallásos?

Másodjára: Biztos találhatsz. Létezik olyan kifejezés, hogy aszexuális, azaz aki nem is kívánja a testi kontaktust. Talán egy "olyan" szívesen belemenne ebbe, ha meg lenne a szimpátia. Én pedig nem érzem, hogy annyira tönkretennéd így valakinek az életét, bár lehet csak velem van a gond, hogy nem vagyok olyan ember, aki leamortizálódna, ha nem kapja meg úgy a másikat xy idő után.

2014. aug. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!