Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ti mit gondoltok egy...

Lányok, ti mit gondoltok egy ilyen emberről?

Figyelt kérdés
Sok lány azt mondja,hogy az alacsonyak nem jók,egy férfi legyen legalább 185,meg azalatt nem férfi,meg biztonságot nyújt a magasság.Meg az alacsonyak nem férfiak stb...Én is alacsony vagyok.De van egy ember,aki szintén alacsony,kb. 170 cm vagy annyi sincs,de 86 kiló izom,kockás hasa van,karatézott,krav magázott és még több küzdősportot csinál/csinált,Úgy jár,mint valami terminátor.Egy ilyen ember se felelne meg nektek azért,mert alacsony?Biztonságban éreznétek magatokat mellette?Nem rólam van szó,csak szeretnék rá hasonlítani.

2014. aug. 29. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha alacsony vagy akkor csak az izom az egyetlen megoldas arra, hogy ferfikent tekintsenek rad (vagy a nagy farok).
2014. aug. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
31%

A magasságnak semmi jelentősége nincs a lányok szemében,sőt a túlzott magasság hátrány.Jobban szeretik az átlagos magasságot,170-180cm között.

Az izomnak viszont óriási jelentősége van.Szóval örülj,ha nem vagy magas,könnyebben ki tudod gyúrni magad,pl.86 kilóval tiszta izom leszel te is.

Én 190cm és 90kg vagyok,gyúrok,de korántsem vagyok tiszta izom vagy kigyúrt,inkább átlagos.Nem is kellek egy lánynak sem,az izmot semmi nem helyettesítheti,a magasság előny dolog pedig városi legenda szintű szarság.Akkor nem lenne ennyi magányos magas fiú,ha annyira számítana,sőt a legtöbb cikizett lúzer a magasok közül kerül ki,mert általában vékonyak vagyunk.

2014. aug. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha én alacsony lennék, minden további nélkül örülnék egy ilyen pasinak, mint amit leírtál. Sőt, továbbmegyek: jobban érdekelne, hogy milyen ember, mint a testmagassága. Más kérdés, hogy nekem tényleg számít a magasság, mivel én 179 cm vagyok (elég hülyén néznék ki egy 170 centis kisemberrel).
2014. aug. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 170-180 cm magasság jön be, ennél magasabb fiúval nem szoktam ismerkedni, 165 cm magas vagyok és akik 180 felett vannak azok már nekem magasak. Az izmosság meg olyan szinten taszit, mint amit Te irtál..Legyen sportosan jól öltözött, de elég egy jó fazonu farmer,polo,sportcipő, legyen jó frizurája, ami illik hozzá, használjon valami jó parfümöt. Ezek a külsőségek, de fontos még, hogy legyen benne valami perspektiva, hogy legalább valamikor el tudjon kezdeni önálló életet élni, legyen valami elképzelése hogy miből élne meg, esetleg munkahelye. Szeressen olyan programokra járni amire én.. ilyesmi, legyen kicsit sármos, jó kisugárzása legyen 22L
2014. aug. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!