Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak itt olyan lányok,...

Vannak itt olyan lányok, akiknek nem a bulizás a mindenük, nem agyonsminkelt plázacicák, nem részegednek le minden héten, nem a like-ok száma számít nekik, de azért ki is néznek valahogy? 20/F

Figyelt kérdés
Unom már, hogy az én korosztályom nagy része ilyen mű lányokból áll, akik nem tudják értelmes hobbikkal eltölteni az idejüket és csak az számít nekik, hogy minél többen kommenteljenek egy-egy képéhez.
2014. aug. 29. 22:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Van, jelen szerény személyemben, de már kapcsolatban...
2014. aug. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Igen, van egy ilyen hátulütője a dolognak, hogy az ilyen lányokra valószínűleg már lecsaptak. :D
2014. aug. 29. 22:46
 3/18 anonim ***** válasza:

Sose buliztam, és nem is fogok..

Sminkelés? Szeretem a sminket, de nem a durva kategóriát.

Plázacica se vagyok.

Sose voltam részeg, és nem is iszom.

Like-ok száma? Nincs is fb-m..

Vannak itt ilyen lányok, de van barátom. :)

2014. aug. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Utálok bulizni, soha nem sminkelem ki magam. Nem érdekel a facebook. Szabadidőmbe bicózok, zenét hallgatok, novellát írok. Az ismerőseim szerint jól nézek ki, csak lelkileg nincs minden rendbe. : /
2014. aug. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Hát például itt vagyok én, kapcsolat nélkül, de talán fiatal vagyok hozzád :/ 15L
2014. aug. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
55%

Itt vagyok, de már foglaaalt! :)

De azért jó érzés tudni hogy vannak még férfiak akik értékelik az ilyen lányokat. :)

17L

2014. aug. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Én is ez a kategória vagyok, de engem már tönkretettek a pasik, képtelen vagyok kapcsolatot kialakítani... :)


20l

2014. aug. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Szia! Ha gondolod írj nekem, valahogy nem az én műfajom a pláza-majomkodás, rengeteg értelmes hobbim van..(többet privátban..:P) szerintem lenne téma..;)

18L

2014. aug. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

20/L vagyok és én is hasonlóan látom a dolgokat :)

Manapság az a lényeg,hogy sokan kedveljék a képeket,ami elég gáz...de hát ilyen világot élünk :)

2014. aug. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

én is ilyen vagyok, de foglalt :D

16L

2014. aug. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!