Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak itt olyan lányok,...

Vannak itt olyan lányok, akiknek nem a bulizás a mindenük, nem agyonsminkelt plázacicák, nem részegednek le minden héten, nem a like-ok száma számít nekik, de azért ki is néznek valahogy? 20/F

Figyelt kérdés
Unom már, hogy az én korosztályom nagy része ilyen mű lányokból áll, akik nem tudják értelmes hobbikkal eltölteni az idejüket és csak az számít nekik, hogy minél többen kommenteljenek egy-egy képéhez.
2014. aug. 29. 22:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Az ilyen lanyok mar mind foglaltak, kar a gozert. Max a vak szerencse segithet...
2014. aug. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Én is ilyen lányt keresek 21/f :)))
2014. aug. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Ilyen vagyok, vagy még több is ennél.. még is összet

örték a szívem.

18 éves lány..

2014. aug. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Szóval szerinted,amelyik lány szeret bulizni, az csak is egy r.banc lehet?

Mert akkor ki kell, hogy ábrándítsalak (legalább is a részemről) :)

Én is imádok esténként kocsmázni, bulizni, és mégse vagyok egy plázacica. Csak bulikba sminkelem magam (de akkor se nagyon durván), szarok a facebookra, sose rakok fel képeket, sőt nem is fotózgatom magam. Képzeld, kitűnő tanuló voltam, most kezdem az egyetemet (egy elég nehéz szakon), és igen is vannak más fontos dolgok is a bulikon kívül (szeretek edzeni, mindig olvasok valami jó kis könyvet, sőt még wowozni is szoktam ;) ) Bulikba is azért járok, mert egyszerűen jól érzem magam, és nem azért, hogy egy este min. 5 sráccal smároljak. (ez a bulis barátnőimre is igaz)

A lényeg igazából csak annyi, hogy ezt a kérdésed egy kicsit sértőnek érzem, nem kell egyből ilyen sztereotípiát kialakítani. Ki tudja? Lehet, hogy életed szerelme egy partyr.banc lesz. :P

18/L

2014. aug. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

#14

"Ki tudja? Lehet, hogy életed szerelme egy partyr.banc lesz. :P"

Ilyen fantaziakkal hiaba altatjatok magatokat. Kutyabol nem lesz szalonna...

2014. aug. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

én ilyen vagyok, és nincs barátom. (ezt csak 11eskének írtam, nem azért, hogy bárki is írjon)

21/L

2014. szept. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

# 16

"11eske" vagyok es orvendek, hogy van kivetel, de attol, hogy rad ervenyes meg a maradek 99%ra nem biztos, hogy igaz. Feltetelezem neked is siman lehetne baratod, csak tul valogatos vagy.

2014. szept. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

utolsó, amúgy bocsi a hangvételért, csak kicsit már a válaszok feldühítettek, meg alapból ez a hozzáállás. én az ilyesmit, hogy valaki meg sem próbálja, nem szeretem. de tényleg, ebben a korban már szinte mindenki úgy van a másikkal, hogy már biztos foglalt. pedig lehet, hogy nem. na mindegy, még egyszer bocsi :)

(és amúgy nem hinném, hogy válogatós lennék)

2014. szept. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!