Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt olyan fiatal, akinek...

Van itt olyan fiatal, akinek nem a bulizás az élete?

Figyelt kérdés
Mostanában akárkikkel találkoztam, mindenkinek az volt a legjobb szórakozása, hogy hétvégén jól berúg. Én is ezt csináltam még pár éve, de már egyszerűen nincs kedvem bulizni, nem érzem jól magam, ha iszok és nem vonzanak a diszkók, amik tele vannak hulla részeg emberekkel. Sőt, újabban már azzal is találkozok, hogy nemcsak isznak, hanem drogoznak is. Nagyon sok emberről derült ez ki. De nekem ehhez semmi kedvem. Így viszont nincsenek programjaim. Sokkal nagyobb kedvem lenne járni a várost, meg elmenni ide-oda, de így elég nehéz erre partnereket találni. Van itt még valaki, akinek nem az ivás és a bulizás az élete? Én amúgy 25 éves vagyok.

2014. jún. 20. 22:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
PL. én.
2014. jún. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Persze.
2014. jún. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
én ilyen vagyok csak hozzád fiatal (szerintem)...
2014. jún. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
nekem még nehezebb a helyzetem ,mivel csak 20 vagyok de ezen a korszakomon már túl vagyok, míg a korosztályom még nem éppen...
2014. jún. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Persze.16évesen "kiéltem magam".Viszont most rosszabb dolgot csinálok.Dolgozok.
2014. jún. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
én innék ha lenne kivel, de nincsenek ilyen igényeim hogy mindenhéten...
2014. jún. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Én sose voltam ilyen, nem jártam ilyen helyekre, és nem is ittam soha sem alkoholt.
2014. jún. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:

Igen én :D 22 vagyok, sokat tanulok az egyetemen ha van szabad időm nem azzal töltöm h ne aludjak, kiüssem magam és még másnap se tudjak egy irányba menni. Inkább nyugisabb programokat szeretem pl főzés, mozi, étterem.. csak simán kávézni vagy együtt lenni a barátaimmal ilyesmi..

Szal kérdésedre a válasz: van :)

2014. jún. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Igen, én :D

20 éves vagyok amúgy, de nálam ez a bulizzunk-igyunk-diszkózzunk korszak teljesen kimaradt. Inkább szeretek sétálni (esőben is), biciklizni (pl. hajnalban), erdőbe, természetbe menni, kártyázni, kirándulni, stb.

2014. jún. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
én 21F
2014. jún. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!