Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy vegyem rá a csajt hogy...

Hogy vegyem rá a csajt hogy megkedveljen és belém szeressen?

Figyelt kérdés
Nem ismerjük nagyon egymást bulikon szoktunk találkozni,kisebb-nagyobb csoportokba szoktunk menni eggyütt és a tegnapi bulin kettesben maradtunk a nagy tömegben na és olyankor nagyon jól érzem magam vele és vigyáztam rá mint bármi másra,de aztán elment tőlem mert hivta valaki más..azt szeretném ha ő is igy érezne irántam... El akartam kérni a számját meg hazakisérni,de elmaradt mert közbejött valami ami miatt előbb haza kellett mennem mint ő.. szerintetek hogy ismerjem meg jobban és hogy megkedveljen? Ja és kettesben sokkal jobban tudnék vele beszélgetni mint társaságban
2014. aug. 31. 04:23
 1/9 anonim ***** válasza:
A szerelem/tetszés nem olyan dolog, amit erőltetni kéne, vagy jön, vagy nem.
2014. aug. 31. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jönni jönne az, csak nem tudom hogy hogy hivjam el hogy velem legyen
2014. aug. 31. 04:37
 3/9 A kérdező kommentje:
Mert következő bulin (ami ma lesz) el szeretném hivni valahova csendes helyre beszélgetni vagy valamit lenditeni ezen az ügyön, mert nem tudok belenyugodni ma is hogy milyen tétlen voltam...
2014. aug. 31. 04:44
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát, a következő bulin hívd el randira.
2014. aug. 31. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A beszéd meg a bókolás nálam nem gond, hanem hogy kezdjem el hogy közelitsek felé? ha ez meg lenne minden menne simán..
2014. aug. 31. 05:39
 6/9 anonim válasza:

Elég lenne annyi ha megint ketten vagytok h szia lenne kedved...meginni egy uditot?

Vagy

Szia szeretnél randizni velem? Holnap 17:00 ra erted megyek.

2014. aug. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Rávenni nemlehet.. Kezdeményezz, hívd el randizni.
2014. aug. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Inkább úgy értem meghódítani :D kösz az eddigi válaszokat
2014. aug. 31. 13:46
 9/9 A kérdező kommentje:
neki van egy külön társasága akikkel szokott kijárni.. most akkor menjek oda közéjük és hivjam el a csajt pl sétálni kettesben?
2014. szept. 1. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!