Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ciki lenne hosszú távra tervezni?

Ciki lenne hosszú távra tervezni?

Figyelt kérdés
Majdnem 1 éve, hogy összejöttem a párommal, aki az első is minden tekintetben. A barátnőim szerint, nem kellene ennyire leragadnom egynél, hanem minél többet ki kellene próbálni, mielőtt végleg megállapodnék. Ő is hosszú távra tervez velem, meg én is vele. Azt mondják, hogy így nem élhetem ki magamat.... 22L
2014. szept. 4. 12:15
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
Nem ciki, csak majd 3x éves korodban vissza fog ütni. Pláne ha egy gyerekis majd idejekorán befigyel.
2014. szept. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
ne higyj a sok rib.ancnak, azt tedd, amihez neked kedved van, ne azt ami mások szerint helyes :)
2014. szept. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked így jó és jó érzed magad, akkor nem tartom cikinek. Nincs törvénybe foglalva, hogy legalább 5 pasival kell együtt lenned, mire megtalálod az igazit!

Ha jól érzed magad a kapcsolatban, nem vágysz egyéb tapasztalatra akkor nyugodtan állapodj meg. :)

Igaz 1 év nem sok idő, de pl nekem 1.5-2 év együttlét után jött elő az első kapcsolatomban, hogy ki akarom próbálni más lánnyal is.

25/F

2014. szept. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
És neked jó lenne ha most eldobnád és azért hogy kiélvezd az életet magad körül, váltanál?
2014. szept. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kiélés dolog pontosan olyan mint az összes többi dolog amit fel szoktak hozni pro és kontra. Van akinek kell, és van akinek nem!

És a lényeget elmondták már előttem. Az a lényeg, hogy te és a párod mit akartok, együtt,egymásért,egymással.

NE ők mondják már meg, hogy hogyan élj!

És nem ritka, hogy valaki az első párjával éldegél öregkoráig is.

A csajokat meg oltsd le, hogy a saját portájukon. Van egy tippem, hogy a többségük csak irígy. (ilyenkor jönnek ilyen agyament tanácsokkal)


Sok boldogságot egyébként.

2014. szept. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem őt, és viszont... Úgy érezm ő az igazi minden tekintetben...
2014. szept. 4. 12:38
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan, ritka nagy idiótaságokat olvas itt az ember.

Barátnőd egy érzelmileg éretlen r*bi, akinek egy péló kevés. Már bocs.


De most őszintén: szerelmes vagy? Ha igen, akkor szerinted komolyan az lenne az ideális, ha őt dobnád, és random idegenekkel összefeküdnél?

Ez a "kiélni magad" meg akkora ökörség. Nem attól lesz teljes az ember élete, hogy agyba-főbe mindenkiovel d*ghat.

Ahhoz meg, hogy jól érezd magad, elég egy pasi is. Számomra kiélni magam azt jelenti, hogy azzal vagyok, azzal megyek szórakozni, stb, akit mindennél jobban szeretek.

2014. szept. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a kiélni magunkat duma úgy baromság ahogy van. Vagyis ahogy előttem is elmondták valakinek lehetséges, h szüksége van erre, de miért kell ráerőltetni ezt mindenkire ? Mondjuk én alapból is visszataszítónak tartom ezt a dugjunk mindenkivel össze-vissza életmódot szóval lehet, h nem érdemes rám hallgatni. És ha a mostani lenne az igazi te pedig elszalasztod egy ilyen hülyeség miatt, h éld ki magad.. Én azt mondom, h komoly dolgokkal kellene foglalkozni az életben és nem azzal, h bulizgatunk meg pasizunk jobbra-balra. Ha úgy érzed, h minden jó a mostanival akkor fölösleges váltani, mert nagyot csalódhatsz még, ha eldobod. Sok f**z ember van ezen a Földön, ha te találtál egyet aki nem ilyen inkább becsüld meg.
2014. szept. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Olyan jól hangzik ez a szöveg "kiélni magunkat egy baromság". Csak akik írtak azok még igencsak az életük elejét tapossák. Majd gyertek ide 25 év házasság után.
2014. szept. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
1 éve van párod,örülj neki,ne gondolkodj most ilyeneken.
2014. szept. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!