Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Elsősorban lányok válasza...

Elsősorban lányok válasza érdekel! (? )

Figyelt kérdés

Van egy lány és neki van barátja de mindíg olelget mondja hogy bejövok neki

Állandóan a bele ül az ölembe es a mellére teszi a kezem, és célzásokat tesz arta hogy baxam meg...stb

De nem fogom mivel barátja van és nekem is szarul esne ha az én csajomat dugná valki!

Lányok ti csináltok ilyet? Nemhiszem hogy csak az agyamat huzza mivel nem menne el bizonyos dolgokig!


2014. szept. 4. 18:18
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
18f
2014. szept. 4. 18:18
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát nem.. nem csinálok ilyet és nem is fogok. Ha van pasim akkor se, ha nincs akkor se engedem, hogy a mellemet fogdossák..Az olelés még rendben van, de a tobbi abszolút nincs.. erkolcstelen az ilyen. Ilyeneknek nem ártana pár pofon. 17/l
2014. szept. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Ő teszi a kezem a mellére


És nem fogom pofonvágni :D

2014. szept. 4. 18:23
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem csak játszik veled. :) Én is szoktam xd Nem tudom miért, de izgi nézni a reakciókat, h ő sem tudja h mit tegyen :)
2014. szept. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Ez egy szalonképes szavakkal le nem írható, prostituáltként viselkedő, erkölcstelen és gusztustalan, hazug riherongy élőlény. Ha van egy kis eszed, nagyon gyorsan elküldöd a viharba, mert ez egy manipulatív gonosz lény. A kérdésre válaszolva: nem, ilyet normális lány nem csinál. Normális lány, nem flörtölget, ha van barátja és nem buzdítja a többi pasit arra, hogy feküdjenek le vele. Normális férfi pedig (remélem te is ilyen vagy) nem megy bele ilyen ócska nőcskék gusztustalan játékaiba. Sok sikert a leépítéséhez! 21 L
2014. szept. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Én úgy se csinálok ilyet, hogy nincs barátom! :O főleg nem olyan sráccal, akit csak látásból ismerek. 17 L
2014. szept. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ki az aki ilyenekkel szórakozik... felolem hulyítse a pasikat amennyire akarja, de ne akkor amikor párja van.
2014. szept. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Lehet hogy:

a. megunta a barátját és ki akarja próbálni veled

b. lefekszik veled és ha megtudja a barátja, azt állítja, hogy te kezdted a dolgot(ha normális a barátja elhagyja a csajt és te is szinte semmivel meguszod)

Ezeken kívül még számtalan lehetőség van.

2014. szept. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én a helyedben megtosznám az ilyen kis ribit.
2014. szept. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nemfogom megdugni!

Nem félek a barátjátol :D

Montam neki elég csunyán :D hogy szopkodja a pasia faxát

2014. szept. 4. 18:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!