Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tudnék sikerese lenni...

Prométeum kérdése:

Hogyan tudnék sikerese lenni az internetes tárkereső oldalakon? Hogyan tudnám elérni hogy sokan írjanak és hogy sok randi legyen?

Figyelt kérdés
Gondolok itt adatlapra, bemutatkozásra, meg a levél írásra, és hogy vissza írjanak, nem szeretném meg venni a "A hogyan hódíts interneten" könyvet amit rám akar tukmálni a csábítás akadémia,inkább könyv nélkül szeretnék sikeres lenni.

2014. szept. 6. 23:16
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
vagy átmenetileg az egyéjszakás kalandok lehet megoldás, meg a rapid randi, tantra randi, salsa randi meg ilyenek. Mert így csak 1 évben max 2-3 randi jön össze és az is vissza utasítás, azért nem lenne jó ha az elkövetkezendő 5-10 évben minden így maradna
2014. szept. 7. 17:57
 12/13 Valentinius válasza:
Egy ismerősömnek bejött ez a Nicholas Viktorék-féle netrandis dolog. Én mostanában nem nagyon netrandizok, de azt tudom, hogy a fénykép és az adatlap sokat számít. Ezenkívül lépésről lépésre levezetik, hogy kb. milyen stílusban levelezz és chatelj, ill. hogyan szűrd ki a nem megfelelő hölgyeket. Én inkább élőben csajozom (kisebb-nagyobb sikerekkel), de el kell ismernem, hogy a netes verzió hatékonyabb. Gondolkozom rajta, hogy megrendeljem e az anyagot.
2015. jún. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Alpha Centauri válasza:
Anno fent voltam társkeresőn, 1 hónap alatt összejött a mostani párkapcsolatom és azóta is tök jól elvagyunk. Én a fotókba fektettem pénzt, minden nőismerősöm a fotókon akadt fel. Vagy elmász profi fotóshoz, vagy ismerőssel összehozod. Én anno velük csináltattam, elég jól értenek hozzá https://www.youtube.com/watch?v=0Sa-Mz8hn0w
2016. jan. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!