Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi csúnya pasik bele kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi csúnya pasik bele kell törődjünk, hogy soha nem lehet olyan párunk, akihez vonzódnánk is, és a mi életünkből kimarad ez a dolog?

Figyelt kérdés
Értem én, hogy a csúnya a csúnyával legyen, de legyünk őszinték, egy olyan kapcsolat, ahol nincs meg a vonzalom, sosem lesz olyan , mint ahol már ránézésre odavagyok a másikért.. Nekünk ez a sorsunk, hogy ezt sosem élhetjük át?
2014. febr. 26. 21:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%
Most döbbenek rá, hogy nem is vagyok csúnya. 19/F
2014. febr. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Átélheted Álomvilágban.
2014. febr. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
azok megszívták.
2014. febr. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
szerintem az a csúnya aki beletörődött ,hogy akkor ő most csúnya és nem változtat.valamennyit azért tudsz rajta segíteni:) másrészt meg mindenkinek más tetszik,akik nekem bejönnek arra a barátnőim azt mondják ronda....16/l
2014. febr. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%
Ha így eldöntötted akkor igen. Én kimondottan szép nő vagyok mégis volt nem egy csúnyának titulált barátom. Olyan lehengerlő személyiségük és kisugárzásuk volt, hogy nem tudtam nem vonzódni hozzájuk. Ez ezen múlik.
2014. febr. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Beletörödtem,hogy csúnya vagyok de ha pénz van nincs gond !
2014. febr. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
bele,kimarad. Naés?
2014. febr. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én meg még csak csúnya sem vagyok kinézetre,egyéni stílusom van,értelmes is vagyok.Mégsem kellek valahogy senkinek sem,de már én is lassan beletörődöm. :/

22/F

2014. febr. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%
És a sors fintora, hogy miután beletörődtél, és elkezdenél a hobbidnak munkàdnak élni. Akkor hoz össze az élet egy lànnyal.
2014. febr. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én is érzem ezt ronda fiúként de csak bele kell gondolni hogy a lány is ugyanígy érezne..
2014. febr. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!