Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkedésnél mennyire számít...

Ismerkedésnél mennyire számít hogy milyen egy srác facebook profilja?

Figyelt kérdés
Pl: megismerek egy lányt , utána lecsekkol facebookon és azt mondja: na ez a srác nem menő mert nem tesz fel képet a hétvégi buliról / magáról , stb. én pl nem szoktam feltenni magamról képet, pedig nem vagyok ronda :D

2014. szept. 7. 20:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ez függ attól is, hogy a lányt mennyire érdeklik ezek a dolgok.

Engem pl teljesen hidegen hagy ez a facebook őrület, valaki meg él-hal érte.

2014. szept. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát ha PC játékokról vannak képek a profilodon, akkor kockának gondol.
2014. szept. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Van, aki e szerint ítél meg. És ez elég szomorú...
2014. szept. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Semmiben nem szamit. Ha egy lany ez miatt nem jonne ossze, az mar milyen lany lenne? Feluletes.
2014. szept. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én pont az olyan csajokat kerülöm ívesen, akik fél óránként kipostolnak valamit, őszintén remélem, hogy a hölgyek között is van ilyen gondolkodású.
2014. szept. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Figyelj haver,én élőben nem nézek ki rosszul,sőt,magas,izmos,jóképű,de magasról teszek a fb-ra,egy sz*r régi képem van kinn,de sokaknál kizáró ok,akikkel személyesen jóban vagyok,be sem jelölnek,mert ciki a profilom.Ismerek olyan csajt,aki addig nem jött össze egy neki tetsző sráccal,amíg az nem rakott fel normális profilképet,amin minimum 50 lájk van :)

Szóval nagyon számít nekik,gondolj bele,akikkel ritkán találkoznak élőben ismerősök,csak fb-n láthatják mi újság,ha szar a profil,megmondják milyen nyomival jár,ő meg hiába bizonygatja,hogy nem nem.Meg menőnek kell lenni fb-n,nem hiába nyomnak fel minden nap új képet a csajok és várják a like-okat.Likemérő alapján rostálnak néha.

2014. szept. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Van, akinek sokat számít, van, akinek semmit. A legtöbb ember szerintem nem a facebook profilod alapján fog megítélni. Az értelmesebbek. Legalábbis remélem, mert én határozottan bénának tűnhetek...mindegy, lényeg, hogy ez a lánytól is függ. Engem például nem érdekel. De vannak, akiknek az az első dolguk, hogy rákeresnek az adott személyre, és vagy elnyeri a tetszésüket, vagy nem. Azért ez elég elhamarkodott döntés. De az biztos, hogy elárulhat egy-két dolgot a személyiségedről. Viszont nem ennek kellene mérvadónak lennie. :)
2014. szept. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb, ha nincs profil, és akkor nincs miért aggódni. Amiatt biztos nem néznek le, ha nem vagy fent.
2014. szept. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

4. Meg 5. Abszolút egyetértek valetek.

Azért fogalmazódott meg bennem a kérdés, mert az egyik haverom most jött össze egy gyönyörű lánnyal, mégpedig facebookon ismerkedtek össze. A csajnak bejöttek a srác képei , és fordítva..

2014. szept. 7. 20:54
 10/13 A kérdező kommentje:
Szóval akinek menő az fb-je valamivel nagyobb esélye lehet a lányoknál . Bár én kifejezetten utálok facen ismerkedni, mert csalóka. Köszi a válaszokat!
2014. szept. 7. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!