Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért elítélendő, szánalmas,...

Miért elítélendő, szánalmas, hogy helyes pasiként kihasználom, hogy kelendő vagyok a nőknél és nem kötöm le magam?

Figyelt kérdés
Haverok, ismerős nők, mind mondják, hogy milyen szánalmas vagyok, hogy csak laza kapcsolataim vannak és nem akarok komolyat.
2014. szept. 9. 22:45
 1/10 anonim ***** válasza:
irigyek csak,te meglátod a nőkben az értéket,vagyis inkább magad rakod bele azt a keveset,nagyon helyes!
2014. szept. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Ha a lányokkal is közlöd ezt előre, akkor nem vagy szánalmas. Ez a Te életed, és úgy éled, ahogy Neked jó, kivéve, ha mások bántasz vele. Amennyiben tiszta lapokkal játszol, úgy ebben nincs semmi elítélendő.
2014. szept. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem nem az, jól nyomod
2014. szept. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mert a nők nagy része is ilyen, elég ha betömöd a lyukát, jól csinálod és csináld csak de csak azzal aki valóban csak lazát akar és egy rib*

nc....

2014. szept. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Van olyan pasi ismerősöm, aki olyan hú de szexi hú de menő volt fiatalkorába. Folyton csajozott, aztán a végére teljesen kiégett. Most 30 évesen nincs senkie, mert mindenki tudja róla hogy úgy sem tud semmit komolyan venni.
2014. szept. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem szánalmas ez! Ha neked olyanok az adottságaid, akkor használd ki őket. Gondolj arra, hogy másoknak nem adatik meg ilyen lehetőség, mint neked. Ennyi
2014. szept. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Teljesen nyílt lapokkal jásztok, de ennek ellenére is hisztiznek mikor továbbállok
2014. szept. 9. 22:50
 8/10 anonim ***** válasza:

úgy izgalmasabb ha a másik szeret,van benne élvezet is,meg a fájdalom az élet része.


az hülyeség,máshonnan szed össze nőt,ahol nincs híre

2014. szept. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem elitélendő,jól teszed.
2014. szept. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Válaszolok a KÉRDÉSEDRE, aztán, hogy tetszik-e az a te dolgod.


Azért elítélendő, mert azt hiszed, hogy ez neked jár, csak mert kelendő vagy. Nem veszed figyelembe a többi embert és csak kihasználod őket. Ezért elítélendő. Ha veled tennék, te mit éreznél vajon? Gondolkodj el rajta. Ha nem érted, az már magában is elég baj.

Én amúgy nem ítélkezem, nem tartozik rám az életed, de a kérdésed szerintem maradéktalanul megválaszoltam.

2014. szept. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!