Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol tudnék ismerkedni, ha...

Hol tudnék ismerkedni, ha ilyen vagyok?

Figyelt kérdés

Elsőre általában visszafogott vagyok, de ha hagynak oldódni, nagyon vicces, bőbeszédű. Utálom a drámát, a veszekedéseket. A barátaim/ismerőseim "geeknek" neveznek, mert imádom a videó játékokat, a Tűz és jég dalát, emellett pedig a tudományok is NAGYON érdekelnek.

Szerintetek hol tudnék ismerkedni olyan fiúval, akit ezek nem zavarnak, ő is kicsit visszafogottabb, és szintén érdeklődik a tudományok iránt (de nem az okoskodós fajta, aki mindenbe próbál belekötni, és kijavítgat)?



2014. szept. 10. 18:40
1 2 3 4 5
 11/42 anonim válasza:
azta O.o kérdező jól megmondta :DD
2014. szept. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
Én is játszok netes játékokkal (wow, lol) bár már elég ritkán, inkább single playereket nyomatom (ac, bf, skyrim ilyesmik), és imádok animéket nézni, mégse vagyok "pattanásos, szemüveges gyökér", sőt a lányok helyesnek tartanak:O na ehhez mit szólsz?!:D 17/f
2014. szept. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:
A skyrim király! És igen, nem mindenki gyökér szemüveges-pattanásos kocka attól, hogy játszik. Nagy észlény a csaj.
2014. szept. 21. 15:25
 14/42 teshow válasza:
Nagy játèkos vagyok wow cod bf aion oblivion ès sok animet nèzek pl fairy tail olyan kedven hogy a jeluket rá tetováltatam a mellemre ès egyeb sokk sorozatotis nezek pl the walking dead vagy tronok harca ès mègis van párom sportos alkatu egyen vagyok egy deka pati nèlkul es ameg nem volt barátnom majdnem minden hètvègèn más lányal voltam szolval mi baj van az ilyenekkel mint en akkik szeretik az ilyeneket ???? 20/f ( bocsi ahelyes irasert telorol vok )
2014. szept. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
CS-zel is, drága?
2014. szept. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:
Neha, de akkor mar inkabb cod ;)
2014. szept. 28. 22:33
 17/42 anonim ***** válasza:
te tényleg szereted a videójátékokat? Na ilyen lánnyal se találkoztam még,én is nagyon szeretem és érdekelnek a tudományok is valamennyire :) 15/F
2014. szept. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:

The Witcher trilogy? :) Esetleg a könyvek? Dragon Age? Gothic I-II?


Elég nagy fantasy rajongó vagyok én is, habár nálam az asztali szerepjátékok is elég népszerűek, míg sajnos ezek manapság csak a 30 feletti korosztálynál.

A tudományok inkább csak szórakoztatnak, illetve olvasni szeretek róla, művelni nem nagyon megy (valószínűleg a leküzdhetetlen lustaság :D). Ellenben a társadalomtudományok, pszichológia, történelem, jogtudomány, viselkedéstudomány, stb. már inkább az én "szakterületem".

Visszafogottnak csak a kezdetekben mondanám magam, habár alapvetően csöndes vagyok, nem könnyen barátkozós, de nem is nagyon van szükségem társaságra. Általában mások keresnek meg engem. A humorom elég durva, sötét, szarkasztikus és sértő tud lenni, amit viszonylag sokan nem vesznek jó néven. :)

Nem tartom sokra azokat az embereket, akik nem képesek valamely álláspontjukat logikus érvekkel alátámasztani, vagy azokat, akik nem igyekszenek minden nap tenni valamit azért, hogy javítsanak/fejlesszenek saját magukon.


Hogy a kérdésedre is válaszoljak, a hozzád(?)/hozzám hasonló emberek nem igazán mozdulnak ki otthonról (még edzeni se, inkább megoldom itthon :P), szóval így elég lekorlátoltak az ismerkedési lehetőségek. Hmmm, most volt például a Kutatók éjszakája, esetleg egy olyan előadáson ami érdekel találkozhattál volna hasonló érdeklődésűekkel. Ezen kívül talán iskolában, de egyetemeken adott szakon nagyobb valószínűséggel.

Könyvtárakban még, esetleg, bár személy szerint oda elég specifikusan járok, leadom amiket elolvastam, és kérem a következő adagot. :D Ha beszélsz egy kicsit angolul, akkor kiváló lehetőség lenne még a KarMUN is /ha érdekel keress rá/írj, még egy-két embert be tudunk juttatni :D/.


Inbefore, ezt az egész magammal való összehasonlítgatást csupán arra alapoztam, hogy a geek jelzőt én is rendszeresen megkapom. :)


18/F

2014. szept. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:

Én pl. szűvesen ismerkednék veled :) az érdeklődési köröd ugyan nem túlzottan fedi az enyém, de visszafogottnak vagyok mondható én is és érdekelnek az ilyen lányok, akik nem minden héten valamelyik színvonaltalan diszkóban denszelnek :)

Ha gondolod, írj, örülnék :) én 21 éves vagyok, Bp. nyolcadik kerületében lakom :)

2014. szept. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Delutan irok, valaszolok mindenkinek, csak ma sokaig dologozom. :)
2014. szept. 29. 06:36
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!