Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol tudnék ismerkedni, ha...

Hol tudnék ismerkedni, ha ilyen vagyok?

Figyelt kérdés

Elsőre általában visszafogott vagyok, de ha hagynak oldódni, nagyon vicces, bőbeszédű. Utálom a drámát, a veszekedéseket. A barátaim/ismerőseim "geeknek" neveznek, mert imádom a videó játékokat, a Tűz és jég dalát, emellett pedig a tudományok is NAGYON érdekelnek.

Szerintetek hol tudnék ismerkedni olyan fiúval, akit ezek nem zavarnak, ő is kicsit visszafogottabb, és szintén érdeklődik a tudományok iránt (de nem az okoskodós fajta, aki mindenbe próbál belekötni, és kijavítgat)?



2014. szept. 10. 18:40
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kérdező?
2015. jan. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:
Már említettem szerintem, 16. Nyáron töltöm a 17-et.
2015. jan. 19. 18:38
 33/42 anonim ***** válasza:
Melyik hónapban?
2015. jan. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:

Kicsit megzavart amit írtál ,,dupla annyit kell gürcölnöm iskolában, munkahelyen''.

Ilyen diszkriminációt én még soha nem láttam.

Munkahelyen is tudsz ismerkedni ha van szimpatikus ember.

Egyébként ilyet se láttam még hogy 16 éves lány dolgozik... (nem rosszindulatból, de tényleg nem)

2015. jan. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:

Augusztus.

Fú, akkor elég más helyről jöhettünk. Ahol én vagyok, ott mindenki hihetetlen irigy, elutasító, de természetesen vannak jó emberek is. A probléma az, hogy általában inkább az előbbiektől függ a jövőm. Szerintem már hallhattál az 50 óra közösségi szolgálatról. Egyébként muszáj dolgoznom, hogy véghez tudjam vinni a terveimet.

2015. jan. 19. 19:32
 36/42 anonim ***** válasza:

Valószínűleg igen, elég más helyről jöhettünk.

Természetesen felén is vannak ilyen emberek, de azokkal nem foglalkozom (meg szerintem ők jelentéktelenek). Én általában normális embereket fogok ki (velem legalábbis azok).

Halottam az 50 óra közmunkáról. Azt hittem hogy pénzért dolgozol, nem kényszerből.

2015. jan. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:
Pénzért is és kényszerből is. :)
2015. jan. 19. 20:28
 38/42 anonim ***** válasza:

helyesírásom mint egy másodikosé :D

felén(k*), hal(l*)ottam.

2015. jan. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 A kérdező kommentje:
Nyugi, nem annyira zavaró, hogy ne tudnám kibogozni. :D Egyébként Pesten lakom.
2015. jan. 19. 21:45
 40/42 anonim ***** válasza:
Én Pesttől kb 50 km-re. Amúgy nem szeretek net-en ismerkedni. Olyan furcsa nekem hogy előbb beszélek valakivel mint hogy látnám.
2015. jan. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!