Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol tudnék ismerkedni, ha...

Hol tudnék ismerkedni, ha ilyen vagyok?

Figyelt kérdés

Elsőre általában visszafogott vagyok, de ha hagynak oldódni, nagyon vicces, bőbeszédű. Utálom a drámát, a veszekedéseket. A barátaim/ismerőseim "geeknek" neveznek, mert imádom a videó játékokat, a Tűz és jég dalát, emellett pedig a tudományok is NAGYON érdekelnek.

Szerintetek hol tudnék ismerkedni olyan fiúval, akit ezek nem zavarnak, ő is kicsit visszafogottabb, és szintén érdeklődik a tudományok iránt (de nem az okoskodós fajta, aki mindenbe próbál belekötni, és kijavítgat)?



2014. szept. 10. 18:40
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
Nekem szimpatikus vagy. :) 21/f
2014. okt. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:

Sajnos hozzám túl fiatal vagy, pedig amit írtál magadról az tetszik.


25/F

2014. nov. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
Én is tök ilyen vagyok, csak fiúban! :D 17/F
2014. nov. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
Szerintem bármelyik fiú elfogadna egy ilyen barátnőt, szóval a bensőd miatt ne aggódj, mert biztos nincs vele semmi baj. Konkrét helyet nem tudok mondani, ahol ismerkedni tudnál, mivel bárhol lehet. A legváratlanabb helyzetben fogsz megismerkedni valakivel, majd meglátod. Esetleg addig beszélgethetnél neten más fiúkkal, hogy bátrabban tudj majd beszélgetni élőben. Nem vagy elkésve semmivel, fiatal vagy még, bőven ráérsz ezzel foglalkozni. Egyébként milyen játékokkal játszol? Én is játszottam 8 évig versenyszerűen a cod 2-vel.
2015. jan. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:

Sajnos külsőre nem tudok mit mondani.

A belsőd alapján elég korrekt/szerethető lány lehet. Jó hogy szeretsz tanulni, ez ritka. Az pedig hogy szereted a videó játékokat egyáltalán nem baj.

Hát hogy hol tudnál ilyen fiút találni? Attól függ.

Ha az a lényeg hogy érdeklődjön a tudományok iránt akkor valószínűleg ilyen tudományos szakkörökön.

Ha olyat keresel aki visszafogottabb és ezek nem zavarják belőlük is van csak meg kell őket találni akár suliban is találhatsz ilyet.

Drukkolok

2015. jan. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:

Fú, hihetetlen sokmindennel játszom, főleg xboxon. Borderlands, GTA, Far cry, cs, telltale games összes. oldschool videójátékok, mindenféle.

Nem nézek ki rosszul, és főleg ez a baj. Mindenki jön nekem a hülye sztereotípiákkal, hogy egy csinos lány nem lehet okos meg nem szerethet játszani, ilyesmik... Mindenesetre köszönöm mindenkinek a biztató szavakat!

2015. jan. 19. 16:55
 27/42 anonim ***** válasza:

Ezek hülye sztereotípiák.

Lehet valaki csinos és okos pont úgy ahogy lehet valaki izmos és okos. Semmi köze a 2-nek egymáshoz.

A visszafogottabb lányok picit hátrányból indulnak, de előbb utóbb lesz valaki aki megtalál ennek ellenére is.

2015. jan. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:
Hát igen. Mondjuk nyáron sokkal lazább vagyok, egy teljesen véletlen helyzetben ismertem meg az egyik legjobb barátom. Megszólítottam, mert megtetszett a pólója. Nemrég elmondta, hogy akkor már egy ideje nézegetett engem, de nem mert megszólítani, mert túl csinosnak talált, magát pedig túl bénának. Szóval ja... Ha a legtöbben így vannak velem, akkor szívás csinosnak lenni.
2015. jan. 19. 17:49
 29/42 anonim ***** válasza:

Van Puzsérnak egy videója amiben a nőket osztályozza.

Ez egy hülyeség, de mond benne egy mondatot ami nagyon igaz. A mondat szerint ha egy nő megüt egy ,,pontot'' (7/10,8/10) ahhoz sokkal kevesebb fiú mer odamenni mint mondjuk egy átlagosabb lányhoz. Ha ezt párosítod azzal hogy van fiú aki alapból félősebb, akkor az eredmény elég gyatra lesz.

Ilyen értelemben véve nehezebb a szép lányok sorsa.

2015. jan. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:
Hát ebben tényleg igaza van. Mindenki azt várja, hogy a csinos nők pozitív diszkriminációban részesülnek, de ez nem így van. Sőt. Nagyon sokan hihetetlen előítéletesek, és mint korábban is említettem, nekem dupla annyit kell gürcölnöm az elvárt eredményért, mint másnak. Ez igaz az iskolára, a munkahelyemre, és általában a legtöbb helyre, ahova eljutok.
2015. jan. 19. 18:06
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!