Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Te ha elindulnál egyedül, oda...

Te ha elindulnál egyedül, oda tudnál menni idegenekhez az utcán, parkban, buszmegállóban ismerkedni?

Figyelt kérdés
Annyi kérdés van ezen az oldalon ezzel kapcsolatban mint a nyű, és mindig odaírják, hogy bárhol lehet ismerkedni, meg amiket felsoroltam.

2014. szept. 11. 11:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
Ezt a "bárhol lehet ismerkedni" szöveget csak a hülye pic.sák írják...
2014. szept. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Nekem gondot okoz az ismerkedés, itthon ülős vagyok sajnos, de azért mert fogalmam sincs hová lenne kedvem menni, sok lehetőséget unalmasnak találok (pl. könyvtár), meg jelenleg nincs is olyan haver, ismerős akivel szeretnék menni ide-oda.

Buliba szoktam járni, de azon kívül kéne valami :S... (bulizni sem szeretek igazán, csak oda valamiért van kedvem elmenni és jobb mint a semmi)

2014. szept. 11. 11:38
 3/15 anonim válasza:
73%
Azta, én nem értem az embereket, mit fostok odamenni, ha el akar küldeni elfog küldeni, mész tovább. Ha nem akar akkor meg fog veled beszélgetni. Nem egyszer volt már, hogy BMX el csapattam a parkba és láttam egy helyes lányt odaparkoltam mellé, volt aki lerázott, hogy vár valakit, volt akivel több órát is beszéltem. Nem olyan nehéz ám, és van, hogy az a másik fél pont ilyen és ő lesz meglepődve, hogy azta ez simán leszólított és minden.
2014. szept. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 PearlDiver ***** válasza:
Egyszer elmész pár sörrel az Erzsébet térre és többet nem kérdezel ilyet.
2014. szept. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha még nem csináltál ilyet akkor először tényleg nehéz, elég nagy gátlást kell hozzá áttörni (legalábbis nálam így volt), de aztán pár alkalom után már teljesen természetes dologgá válik.
2014. szept. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Kizárt dolog.
2014. szept. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Hú én még ezt elképzelni is nehezen tudom, hogy nekem természetes legyen ez, valamiért az van a fejemben róla, hogy ez egy nagyon nagyon nagyon kellemetlen dolog és ez tart vissza. :S De nem egészen tudatos, mert tudom, hogy nincs mitől félnem, nincs mit vesztenem, de mégis, erősebb a "tudatalattim".

Egyébként ha már valaki nem idegen, akkor simán megnyílok és onnantól kezdve semmi problémám, csak ez az idegenektől való tartás eleinte...

2014. szept. 11. 23:37
 8/15 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok. Én egyszer konkrétan lementem egy plázába azzal az elhatározással, hogy addig nem megyek haza, amíg meg nem szólítottam egy nekem tetsző lányt. Több mint egy órát mászkáltam fel le és konkrétan hányingerem volt, annyira izgultam.

Aztán csak megtettem, és onnantól már tudtam, hogy meg tudom csinálni. Akkor valami feloldódott és később egyre könnyebben ment.

2014. szept. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen szöveggel mész oda valakihez, mennyire vagy udvarias. De én - ha fiú lennék - csak akkor szólítanék le valakit, hogy úgy látnám, hogy ő az álmaim nője, különben csak azért, mert tetszik, azért nem, mert minden második nő tetszhet akár. De ha egy olyat látnék, aki rettentően tetszik, azt lehet, hogy elkezdeném az után kísérni, akár hazáig is, akkor már tudnám, hogy hol lakik, vagy az iskoláig, vagy ahová megy, és lehet, hogy legközelebb ott várakoznék rá, de valószínűbb az, hogy mielőtt bemegy a házba, akkor szólítanám meg, hogy szeretném újból látni valamikor, lehetséges-e.
2014. szept. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én minden nap látok 4-5 olyan csajt, aki simán lehetne álmaim nője :D
2014. szept. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!