Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Te ha elindulnál egyedül, oda...

Te ha elindulnál egyedül, oda tudnál menni idegenekhez az utcán, parkban, buszmegállóban ismerkedni?

Figyelt kérdés
Annyi kérdés van ezen az oldalon ezzel kapcsolatban mint a nyű, és mindig odaírják, hogy bárhol lehet ismerkedni, meg amiket felsoroltam.

2014. szept. 11. 11:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szenter, ez a "hazakísérném és legközelebb már a háza előtt várnám" enyhén szólva elég ijesztő, még akkor is, ha kölcsönös a dolog, ha meg nem az, akkor pláne...
2014. szept. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Hát nekem még mindig nincs ötletem. :(

Bulin kívül hol lehetne, meg egyedül. Utcára, parkra, buszmegre nem tudom rávenni magam.

Rendezvények, programok meg itt nem nagyon vannak, kb. kihalt a város.

Nem feltétlenül kapcsolat, vagy kaland céljából ismerkednék bár tudom hogy ebbe a kategóriába írtam, csak úgy a társaság miatt is, elég egyedül érzem magam.

2014. szept. 14. 18:03
 13/15 anonim ***** válasza:
11-es: látszik, hogy nem olvastál romantikus regényeket. Amikor legközelebb a háza előtt várnám azt akarta jelenteni, hogy akkor már tudnám,hogy hol találhatom meg, ha meg akarom szólítani. Akkor még nem ismerném, csak "felkészülnék" arra, hogy esetleg megszólítom, de hát ehhez nagyon nagy tetszés kellene.
2014. szept. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
12-es: nincsenek a városban az önk. által szervezett programok? Még ha összeismerkedsz ott egy anyukával, akkor lehet, hogy legközelebb már bemutat a lányának - a van neki.
2014. szept. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 PearlDiver ***** válasza:
Igyál egy kicsit, ne sokat.
2014. szept. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!