Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek hogy közelítsek...

Szerintetek hogy közelítsek felé? (lent)

Figyelt kérdés

Elkerültem másik iskolába szakmát tanulni az érettségi után és minden nap busszal járok be.Nos, van egy fiú, akit már 1 hete látok ugyanazon a buszon amin én és kiderült hogy oda jár ahova én csak ugye nem osztálytársam.Sajnos.A héten észrevettem hogy sokszor rám nézett és párszor szemeztünk is meg összefutottunk párszor a suliba de semmi több. Egyik nap velem szemben ült,beszélgetett valakivel és folyamatosan csak őt tudtam bámulni.Úgy érzem meg kéne valahogyan ismerem mert nagyon szimpatikus és helyes csak hát így teljesen ismeretlenként nem tudom hogyan kéne. Ti már voltatok ilyen helyzetben vagy tudnátok tanácsot adni? Elég fontos lenne! Normális, értelmes válaszokat várok! Köszönöm!


18/L


2014. szept. 11. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Mint üstökös a naprendszerhez.
2014. szept. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mosolyogj rá, add egyértelműen tudtára, hogy tetszik neked. De ne kezdeményezz, várd meg, amíg ő lép. Ha tetszel neki annyira, hogy belevágjon, akkor úgyis ő fog nyitni, ha pedig nem, akkor nem érdemes erőltetni. :)
2014. szept. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ÉRTELMES VÁLASZT! -.-
2014. szept. 11. 18:55
 4/4 A kérdező kommentje:
#1/3
2014. szept. 11. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!