Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol ismerkedhetnék meg egy...

Hol ismerkedhetnék meg egy értelmes fiúval? 17l

Figyelt kérdés
Sziasztok! Próbáltam ismerkedni, több helyen is, de az értelmes fiúknak, akikkel beszélgetni is lehet, már mind van barátnőjük. :( Akinek meg nincs, az vagy csak a szexről képes beszélni, vagy egy barbie babát keresnek, én pedig nem olyan vagyok :( Kicsit molett vagyok (amúgy nem kövér!) de emiatt észre sem vesznek. Szerintetek találhatok valaha olyan párt, akivel boldog lehetek? Vagy érjem be valakivel, akihez nem vonzódom, és két mondatot sem tudunk beszélgetni? :(
2014. szept. 13. 19:54
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nem azért írtam ki amúgy a kérdést, hogy itt akarok ismerkedni :D Tényleg érdekel, hol tudnék. Egyébként nem csak akkor vonzódom valakihez, ha nagyon helyes, sőt nem is szoktam helyesnek találni azokat a fiúkat, akiket a legtöbb korombeli lány :)
2014. szept. 13. 20:00
 12/18 anonim ***** válasza:

Jelen, 21/f

Irj ha gondolod :)

2014. szept. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Biztosan fogsz. :)

Nagyon nem szűkítetted le a leírást, nyilván, de ilyen fiút azért ismerek egy párat, illetve hát én is az vagyok.

Az, hogy kicsit molett vagy az nem feltétlenül baj, nekem például az az ideálom, de ezzel nem is vagyok egyedül, nézz meg bármilyen erre vonatkozó témát itt, meglátod.:)

A "barbie babákkal" ugyanez a helyzet, sőt, arra szerintem kimondhatom, hogy a fiúk kisebbsége keres olyan párt.

Aki pedig csak a szexről beszél, azzal Te sem akarnál összejönni, mert vagy idióta, vagy úgyis csak a szexre kellenél neki.

Viszont a leírásodból kimarad sok minden: Rámírsz, három dolog történhet: 1. Te nem jössz be külsőre nekem egyáltalán. 2. Én nem jövök be neked. 3. Elérhetetlen távol lakunk egymástól.

Ebből a 3-ból legalább az egyik az esetek 95%-ában be fog következni, ezért elég esélytelen az ilyen random online ismerekedés. A társkereső oldalak egy fokkal jobbak, ott ezeket ugye helyből kiküszöbölöd, viszont oda általában azok mennek, akik a valós életben sikertelenek. De azért mindig van ellenpélda, ha gondolod próbáld meg. A legjobb, ha minél többet jársz minél változatosabb társaságba (itt akár egy klub/szakkör/edzés is számít), és ott beszélgetsz, ismerkedsz meg emberekkel. Előbb utóbb sikerülni fog, meglátod. :)

u.i. Azért még ha minimális is az esélye, dobj már meg egy képpel meg egy várossal, hátha. :)

17F

2014. szept. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ha van ra lehetoseg kepet, varost kerhetek en is? :)
2014. szept. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Pesten lakom :)
2014. szept. 13. 21:23
 16/18 anonim ***** válasza:

Ne hogy azt hidd, SteelO, én sem kaptam képet.. :) Valószínűleg a kérdező sem hisz a gyik-es ismerkedésben. :D

(#13-as voltam)

2014. szept. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Azért nem kaptatok képet, mert szeretek beszélgetni valakivel egy kicsit, mielőtt képet küldök. Mint mondtam, csúnyának tart sok ember, ezért nem szeretek idegeneknek küldeni.
2014. szept. 14. 19:04
 18/18 anonim ***** válasza:

(#13 újra :P)

Értem amit mondasz, én is voltam/vagyok kicsit hasonló helyzetben, de szerintem nincs igazad.

Voltam kicsit hasonló helyzetben alatt azt értem, hogy nekem (is) nagyon kell a másik ismerete, - jó vagy rossz - én rendre a közelebbi ismerőseimbe, barátaimba szeretek bele. Egy ismeretlen valakiről max megállapítom, hogy milyen jól néz ki, olyan nagyon nem tud érdekelni.

Viszont ennek szerintem ilyen GYIK-féle oldalon nincs meg a helye. Ha mondjuk 20-ból egy tetszik, akkor eltöltenék soksoksok órát a másik 19-cel beszélgetni, akiből maximum egy laza barát lesz, de leginkább semmi. (Barát meg van elég a valóságban is, ezeknél sokkal szorosabb.) Így hát úgy vagyok vele, hogy "essünk túl a nehezén", ha nem, nem. Nem vesztettem vele semmit, el is fogjuk felejteni egymást elég gyorsan.

Ezt most nem győzködésből írtam. Az ország egyik legerősebb sulijába járok, tanulás, OKTV felkészülés, munka, hobbi, edzés, stb, van elég dolgom így is, nincs nekem arra időm, hogy úgy beszélgessek valakivel, hogy nem tudom, egyáltalán van-e rá esély, hogy lesz közöttünk bármi.

Csak... nem is tudom igazából, hogy miért írtam ezt az egészet. Valami azért mégiscsak megfoghatott benned, mert ennyit egy témába még nem hiszem, hogy valaha írtam. :D Visszanézni sem mindig szoktam. Viszont ettől továbbra sem fogok látatlanban beszélgetni. Inkább ilyen tanács próbált ez lenni, hogy szerintem jobban jársz vele, ha nyitottabb vagy, több esélyt adsz vele magadnak. (Ha belegondolsz, a társkeresők is így működnek - ha jól tudom.)


Minden jót :)

2014. szept. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!