Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ő szeret, de én nem szeretem...

Ő szeret, de én nem szeretem őt. Valaki segítene?

Figyelt kérdés

Egy lány (osztálytársam) szerelmes belém és engem már kezd nagyon idegesíteni h folyton vagy tök nagy hülyeségeket ír, csak hogy írjon, vagy azt fejti ki, h mennyire szeret és hogy egész nyáron nem tudott elfelejteni...stb...

Ált. Nem nagyon válaszolok neki, de úgy gondolom hogy ez így baromira nem lesz jó.

Most per pill. Nem járok senkivel, de az jó megoldás lehet hogy azt mondom hogy együtt vagyok valakivel (akit nem ismer)? Akkor lehet hogy leszáll rólam? Vagy nem érdemes hazudozni? Mit írjak neki?


Írhattok privit is...;-)


Előre is köszi!:-)


2014. szept. 14. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne hazudj neki, inkább mondd meg az igazat!
2014. szept. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudja hogy nem szeretem, de nagyon próbálkozik...
2014. szept. 14. 20:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy srac azt mondta nekem h sajnos eppen jar valakivel. Nem hittem el neki. Nagyon atlatszo volt.

Ugyan ez volt velem, de mondjuk en nem mondogattam a sracnak, h szeretem. Finoman mond meg neki, h koztetek nem lesz semmi. Ha normalis egy csaj, akkor le fog allni. Ha ven egy kics önbecsülete.

2014. szept. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A hazudozás a legrosszabb dolog, amit ilyenkor tehetsz. Tudod, van az a mondás, hogy a hazug ember hamarabb utolérik, mint a sánta kutyát. Csak őszintén, ez a legjobb, legemberibb alternatíva, még ha rosszul is fog neki esni.
2014. szept. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mond meg neki hiaba gondolkoztal el rajta, akkor sem tudnal bele szeretni, es ne keresettek egymast ugy konnyebb
2014. szept. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!