Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek meddig kell...

Szerintetek meddig kell várjak hogy rám irjon? Vagy nem is fog? Mit tegyek hogy felkeltsem az érdeklődését? Egyáltalán van esély rá hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés
Néhány hónapja ismerjük egymást. rengeteget beszéltünk , sokszor irtam én rá , ő csak háromszor , most azt várom hogy ő irjon, 4 napja nem irtam neki. az elején mikor megismerkedtünk elhivott városba a haverjával , dicsérte a szememet , a városba viszont nem mentem vele. azóta bele szerettem és nem tudom ő mit érez , elég kedves velem , de általában neten beszélünk csak , pénteken találkozunk , de nem csak ő lessz ott , ő gondolom leül a megszokott helyére.. menjek oda hozzá , üljek le mellé és beszéljek vele , vagy inkább csak üljek le mellé és várjak hogy szóljon ő? vagy egyáltalán ne is vegyek észre ?

2014. szept. 16. 17:35
 1/1 anonim válasza:
Menj oda hozzá ülj le mellé és kezd el vele beszélgetni. Ha jól megy a beszélgetés és ő is aktív részt vevője, akkor valószínüleg kedvel, ha sok kínos csönd van két mondat között akkkor valószínüleg nem.
2014. okt. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!