Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Te hogyan dolgoznád fel, ha...

Te hogyan dolgoznád fel, ha majdnem fél éve az életed részévé vált valaki (nagy táv miatt csak neten), és aztán pár nap leforgása alatt úgy alakul, hogy vége, nincs tovább?

Figyelt kérdés
Én többet láttam bele ebbe, mint ő. Minden nap beszélgettünk minden területen (szexuális levelek is) Lelki társak lettünk, majdnem minden tökéletes volt. Csak éppen nem mert/akart találkozni velem ő (korkülönbség stb miatt -->Nem bírja kiverni a fejéből a plátói szerelmét évek óta....)
2014. szept. 16. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:

"Lelki társak lettünk, " jaj istenem... Nőlj fel :/ NEM lehetsz szerelmes valakibe látatlanba, valószínűleg ezzel a másik fél tisztában volt, te nem. Valszeg ő csak szórakozott, biztos családja is van, de hízelgett az egójának, hogy egy ilyen naív kis csitri teljesen odavan érte...

Most meg megunt téged. Legközelebb okosabb leszel.

2014. szept. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Foglald el magad, csinálj olyasmit amit szeretsz, vagy amiben jó vagy! Találkozz a barátaiddal!

A többit az idő megoldja...

2014. szept. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Csak annyit tudsz tenni,hogy elfelejted.
2014. szept. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Egyes, ő a lány és én a srác. Milyen család? Még pasija sem volt soha, nekem már voltak barátnőim. Félreértetted a kérdést. Igenis van kapcsol két ember közt akkor is, ha még nem találkoztak. Többieknek köszönöm.
2014. szept. 16. 20:35
 5/10 anonim ***** válasza:
Ismerős érzés. Hasonló helyzetben vagyok, de még nem sikerült túltennem magam rajta :/
2014. szept. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5: szívesen beszélgetek veled privátban, ha nem teher neked, megoszthatod velem a történetedet. Segíthetnénk egymásnak túllendülni.
2014. szept. 16. 20:41
 7/10 A kérdező kommentje:
#5: akkor várom, h írj, ha nem teher. Nem akarok ismerősbe botlani, írhatsz először ha szeretnéd.
2014. szept. 16. 20:54
 8/10 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, hogy te vagy a srác, nem változtat a lényegen. Ő csak szórakozott és lehet, hogy van pasija, nyilván nem mondaná el. Vagy mennyi az a korkülönbség? Te 15 vagy ő meg 25 mi? Akkor bizony itt is érvényes, hogy a megtépázott önbizalmát akarta veled helyreállítani.
2014. szept. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nincs pasija hidd el. Nem mindenki ilyen, ne képzelegj már. 100% ig tudom, nem árulom el honnan. Pont az, hogy nem mer kilépni a gép mögül, mert ugye van a plátói szerelme évek óta és a gépen éli meg gondolom az idealizmusát. Semmiféle megtépázott önbizalomról nincs itt szó, különleges és kivétele ember ő. Nem 15 éves, de nem is 20 még.
2014. szept. 16. 20:57
 10/10 anonim válasza:
Fiatal lányok nem tudják mit akarnak, sokszor olyant tesznek amit útána megbának.
2014. szept. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!