Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ilyen? Ennyire utál?

Miért ilyen? Ennyire utál?

Figyelt kérdés
Most kezdődött az iskola most lettem kilencedikes, új suli, új lányok. Az egyik már a legelső naptól fogva tetszik. Egyszer "beszéltem" vele, jobban mondva, a nevét megtudtam. Ismerősöm facebook-on, írtam neki hogy mikor jönnek a busszal mert ő is arról jön. (Ritkán szakad el a 2 barátnőjétől :/, ezért nehéz lenne vele beszélni.) Vissza írta hogy nem tudja. Írtam neki hogy szeretném megismerni, és beszélgetni esetleg és nem írt vissza. Ma nem volt első órám de előbb odaértem a sulihoz és ott támaszkodom a kerítésnek amikor meglátom, természetesen egyik barátnőjével. Úgy csinálok mintha nem látnám, és csak mereven bámulok egy pontot mintha nem is figyelnék és látom hogy feltartja a kezét az arcához hogy ne lássam és súgja a barátnőjének hogy gyorsan. Magyarul ellopakodtak mellettem. Ha ránézek inkább másfele néz és nem figyel. Nagyon gyönyörű, és ezért akad rá még jelentkező :( Nagyon félek hogy másé lesz.

2014. szept. 16. 22:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Én az ilyennek jól bemagyaráznék. Menj oda hozzá és kérdezd meg, hogy miért csinállja ezt. Ha nem tetszel neki akkor se legyen már bunkó veled. Kis idióta, pórbatipórja az ember önbizalmát.
2014. szept. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi ez jol esett. :-)
2014. szept. 16. 23:00
 3/9 anonim ***** válasza:
Áááh,hanyagold a csajt,még egy szomorú smileyt se ér az ilyen... 17/F
2014. szept. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tudom, de mivel látom 17 vagy tudod hogy nem könnyü. De vannak még abban az iskolában, csak egyik sem olyan :/
2014. szept. 16. 23:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy nem az,tudom miről beszélsz,egy darabig biztos az eszedbe lesz de elfogod felejteni :)
2014. szept. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nehéz ha minden nap látom :/ Írtam neki, hogy miért ilyen velem és látta tegnap 23:04-kor. De, még nem írt vissza. Eddig mikor írtam neki mindig másnap írt vissza. Reménykedem.
2014. szept. 17. 18:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nem ír vissza magyarázz be neki. Mondd meg neki, hogy ő egy érzéketlen nő aki szórakozik veled és nem meri a szemedbe mondani, hogy nem vagy az esete. A lány a tipikus ribizli fajta. Hagyd ott, te jobbat érdemelsz.
2014. szept. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. szept. 17. 21:06
 9/9 anonim válasza:
Szerintem ez a lány nem ér annyit hogy szomorú legyél miatta
2014. dec. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!