Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Honnan tudom, hogy csak...

Honnan tudom, hogy csak barátként közeledik felém vagy többet is akar?

Figyelt kérdés
Ez azért érdekes, mert nem olyan rég ismertem meg. 10 év van köztünk. Nekem nagyon bejön a pasi. 1x elmentünk fagyizni. 1-2 hétig kerestem ( persze nem egyfolytába 2-3 naponta 1x) Már nem keresem. Nem hív de néha bejön hozzám az irodába. Egyszer nagyon kedvesen viselkedik velem máskor meg hűvösen.És nem tudom, hogy mi van.

2014. szept. 19. 16:36
 1/2 anonim válasza:
Hát...,ez valóban kétértelmű de lehet,hogy csak az aznapi kedve miatt viselkedett(viselkedik) úgy ahogy.Előnyös lenne megkérdezni hogy van-e valakije.HA meg nincs akkor,próbálj finoman utalni arra hogy tetszik neked (ő).És ha ezt ő viszonozza,akkor tuti lehetsz abban hogy tettszesz neki :)
2014. szept. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Tudom, hogy nincs senkije. De nem tudom,hogy hogyan mondjam meg Neki. Félek, hogy elrontom vele a barátságot. Meg nem értem, hogy miért nem hív fel vagy miért nem hív el valahova.
2014. szept. 21. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!