Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Srácok, tőletek kérdezte már...

Srácok, tőletek kérdezte már meg lány, hogy melegek vagytok -e?

Figyelt kérdés
Tőlem igen, s eléggé rosszul esett, sértette az önérzetemet..

2014. szept. 19. 16:47
 1/9 anonim válasza:

Meg nem. De terjesztettek mert beserult a csaj mert nem kellett nekem

.

2014. szept. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, és kérdeztem már meg pasitól. :P Uhh... ez tényleg annyira rossz érzés? De szegényről mindenki azt hiszi, hogy meleg, én meg kíváncsi voltam az igazságra. Amúgy nem lehet, hogy tetszel a lánynak? Vagy nem derült ki, hogy miért kérdi? Ha megmondtad neki, hogy nem vagy meleg, és mondjuk feltűnően örült a hírnek, akkor ez a történet még jól is végződhet. :)
2014. szept. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tőlem kérdezte 15 éves együtt élés után!!! ki röhögtem!
2014. szept. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A világ leghülyébb kérdése, mert ki az, aki bevallaná?
2014. szept. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kérdező nem biztos,hogy bántásból kérdezte az illető:)

Csak valamiért ezt gondolta.


Vannak sztereotípiák,ami miatt ezt gondolják egyesekről.

Sok meleg férfi van,akiről nem mondanád meg,hogy melegek.

Azért hiszik sokan,hogy kevés meleg van,mert csak az ilyen kicsit vagy jobban lányosabb alkatokat látják,ők feltűnőek,és azt hiszik csak ők melegek.

Pedig vannak lányos heterók is.


De az is lehet,hogy csak barátkozni akart veled és biztos akart benne lenni,hogy te nem akarsz majd többet.

Ami hülyeség,mert nem feltétlen alakul ki vonzalom két ember között még akkor sem,ha azt a nemet szeretik,amelyik a másik.


Én meleg vagyok,de én sem vonzódok minden férfihez.

Meg minden meleghez sem.

Volt már olyan,hogy összeakartak boronálni olyannal,akiről szintén tudták hogy meleg.

Ezek azt hiszik,hogy a melegeknek mindegy,csak legyen valaki:D

2014. szept. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én a legjobb haveromtól. Rosszul esett neki nagyon, mert szegény nem talál magának lányt. Minden csaj csak barátkozni akar vele, mert tényleg olyan, mint egy meleg srác. Bármit meg lehet vele beszélni. Ha lelkizin szeretnék, ő vele mindig lehet. Mindig elmondom neki, ki tetszik nekem, ő is, hogy neki.
2014. szept. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Tőlem kérdezte már meg lány. És őszintén válaszoltam neki. Hogy bi vagyok. És értékelte az őszineségemet... de csak szimplán kíváncsi volt. :-) én fel tudom vállalni magamat. :-). És mivel erre kevesen képesek, elégedettség érzetem van magammal szemben ;-) . Sok fiú azt mondja hogy milyenegy.. nem is mondják meg milyen dolog de ngyon olyan... ha egy meleg/bi srác büszke magára vagy ha elégedett magával... szerintem ez baromság. Egy indokolatlan idétlenség. ..
2014. szept. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ó, a kis önérzetes... mi a gond, talán nem vagy biztos benne? vagy a melegnek lenni gáz?
2014. szept. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az,hogy valaki kiegyensúlyozott,nincsenek félelemei másokkal szemben,elégedett az életével nem egyenlő azzal,hogy büszke arra,hogy meleg.

Nem arra büszke,arra büszke,hogy úgy éli az életét,ahogy neki jó és nem foglalkozik másokkal:)


Mások szemében ez lehet büszkeségnek tűnik,mert szerintük egy sarokban meghúzódva kellene élni az életet még a heterók büszkélkednek:D

2014. szept. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!