Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem merek oda menni a csajokho...

Nem merek oda menni a csajokhoz ismerkedni, nem tudom mikor kell mit mondani! Ha eddig nem volt barátnöm akkor már nincs rá esélyem? Már az élet kedvemet is elvette! Lehet hogy fel kéne adnom? 25f

Figyelt kérdés
2014. szept. 21. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Siránkozás lvl 90. Szedd már össze magad, ilyen hangulattal soha nem lesz csajod.

csokinyuszi

2014. szept. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne add fel. Addig is csináld azt amit szeretsz, legyenek céljaid.

Nekem se megy a csajozás, nem is erőltetem. Az én célom pl egy kocsi vásárlása és úgy fogom jól érezni magam ha lesz egy kocsi a seggem alatt :D

24f

2014. szept. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyenkor jonnek be a kepbe a prostik. Amugy ebben a korban szerintem is csak a penz segithet. Gondold el se egyetem, se suli, ismerosok kozott meg mindenki eljegyzett, stb. Eleg nehez ilyenkor mar...
2014. szept. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!