Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy találjam meg az olyan...

Hogy találjam meg az olyan pasikat, akik nem (csak) a külsőmbe szeretnek bele?

Figyelt kérdés

Az utóbbi két kapcsolatomnak elég hamar vége lett és mindkettő nagy csalódást okozott, mert az elején nagy volt a lelkesedésük, de aztán ahogy megismertük egymást, kiderült h nem passzolunk - pedig hát a randizós időszakot direkt elhúztam 1 hónapig h megismerjük egymást. Olyan fiút akarok, aki nem csak a külsőmbe lesz szerelmes, aki nem felszínes, aki nem csak dicsekedni akar vele h én vagyok a nője. Akit a személyiségem is érdekel. Hogy találjam meg az ilyen fiúkat? Egyébként nincs baj vele, szerethető szeméyliségem van, azt mondják sugárzik belőlem a jóság és hasonlók. :D De a legtöbb pasit csak az érdekli h milyen jó az alakom, milyen szép vagyok...

20/L


2014. szept. 24. 10:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
szedj fel egy 20-25 kg felesleget, legyél igénytelen ... ha így is kellesz a pasiknak akkor az tényleg nem a külsőd miatt lesz.
2014. szept. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Amúgy meg teljesen normális hogy először a külsődbe szeretünk bele! ;) -.- de mind1
2014. szept. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

#12


Attól még, hogy valamit sok ember gondol "normálisnak", az még nem lesz az.

2014. szept. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Miért kedves tizenhármaska te nálad nem számít a külső ?(kétlem) Azért lennék felszínes mert abba szeretek bele aki már az első pillanattól kezdve megfogott??? kiváncsi vagyok nálad hogy működik az ismerkedés...
2014. szept. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Tisztelt 8-as válaszoló!


A 3-as vagyok.


Nem szükséges módosítani azt amit írtam, mert az csupán egy példa volt, nem pedig egy egzaktként meghatározott hely. Egyetértek veled, hogy akárhol lehet próbálkozni. Jómagam azonban több mint 10 éve járok könyvtárba, többször randiztam ott lányokkal, tehát tapasztalatból beszéltem. Ennek ellenére igaz, hogy ott is megtalálhatóak azok az emberek, akik nem alkalmasak párkapcsolatra, de jóval kevesebb arányban, mint például a szórakozóhelyeken. A diszkókban ugyanis elsődlegesen a külső a lényeg, ráadásul nem kevés azoknak az embereknek a száma, akik egyéjszakás kapcsolatokat keresnek. Tapasztalataim szerint az ilyen emberek többsége nem szokott könyvtárba járni, véleményem szerint többségük ugyanis nem szeret művelődni. (persze lehetnek olyanok, akik a szexuális kalandjaik mellett hatalmas lexikális tudásuk van).

2014. szept. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Diszkóban sem a külső számít elmondom. Ott az számít igazán mennyire vagy kezdeményezőképes, mennyire táncolsz jól és mennyire tudsz gyorsan kontaktot találni a csajjal. Legelső kapcsolatom pl így indult. Megláttam, odamentem, táncoltunk, beszélgettünk, hazakísértem, utána jártunk.


Nem vagyok híve a bulis ismerkedésnek, de azért eltévedve se legyünk.

2014. szept. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

11:45:


Lehetnek extrém esetek, ezt természetesen nem zárom ki. De hogy a diszkóban túlnyomórészt a külső számít, ez tény.

2014. szept. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A külsődbe senki ne fog beleszeretni. Attól, hogy nálunk, férfiaknál nagyobb jelentősége van a külsőnek még nem azt jelenti, hogy csak ez számít. Legalábbis én nem tudok beleszeretni egy lány külsejébe.
2014. szept. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!