Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Erre a kérdésre mit lehet...

Erre a kérdésre mit lehet válaszolni? :D

Figyelt kérdés

Adott egy helyzet: ismerkedés, könnyed beszélgetés egy lánnyal, a kölcsönös szimpátia nagyjából megvan, van miről beszélgetni, nincs kínos csend soha. Aztán egyszer csak megkérdezi a lány, hogy ,,neked miért nincs barátnőd?".


Ezt egy eléggé teszt jellegű kérdésnek látom, de valahogy azt nem bírtam még sose kitalálni, hogy erre mi a megfelelő, frappáns válasz. Mentegetőzni vagy nagyképűsködni nyilván nem akarok, és lehetőleg túl nagyot hazudni sem (pl. két hete szakítottam, miközben egy éve nincs párom).


Lányok, nektek mi erről a véleményetek? :)



2014. szept. 24. 23:38
1 2 3
 1/22 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:
62%
"Mert rád vártam eddig"
2014. szept. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem legyél őszinte.

Én is kérdeztem a barátomtól az ismerkedésünk elején, hogy hogy hogy nincs barátnője. És elmondta, hogy mert az exén nehezen tette magát túl, és ezért szenvedett sokat utána, aki amúgy megcsalta és 2 éve egyedül van. Meglepődtem, de legalább őszinte volt. és nem tartottam gáznak a dolgot.

2014. szept. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Marc Bolan ***** válasza:
78%
Nekem is az #1 válasza jutott eszembe.
2014. szept. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
84%
"Mert meleg vagyok."
2014. szept. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Az első még ismerkedésnél szerintem elég megjátszott.


Ha meg megmondom, hogy régóta nincs, mert:


- Az exemen nehezen tettem túl magam - érzelmileg vagyok gyenge

- Jól éreztem magam egyedül - nincs szexuális éhségem, tehát nem leszek jó az ágyban / biztosan elvont fazon vagyok

- Futó kalandjaim voltak - igénytelen vagyok a nők terén

- Barátság extrákkal volt az utóbbi időben - érzelmileg vagyok sivár


Szóval értitek, mindenre lehet rosszul reagálni, mit mondjak, amire nem? :D

2014. szept. 24. 23:55
 6/22 anonim ***** válasza:
így van, nem fogod tudni előadni a szuperembert az összes csajnál, igenis vannak hibáid
2014. szept. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Hogy te mennyire túl komplikálod a dolgokat. Ha félre akarják érteni, hülye mögöttes tartalommal, akkor bármit mondhatsz.


De szerintem abba, hogy: "Nem volt időm normális komoly kapcsolatra mostanában". Talán nem kötnek bele. :)

2014. szept. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Ennyi erővel akkor soha egy csajnál se próbálkozz, kérdező, mivel te sem vagy tökéletes, ahogy senki sem az, tehát mindig akadhat valami kivetnivaló. Mondjuk én speciel biztos nem olyanokat gondolnék, amiket írtál, ha elmondanád őszintén. Sokkal inkább értékelném az őszinteséget! És szerintem minden normális lány így áll ehhez a kérdéshez. Szóval ne akarj mindenképp megfelelni és ne kombináld túl, h*lyeség!

18L

2014. szept. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
34%

Fiúként ezek mondanám.Domináns és nincs mentegetőzés:


1."Ki vagy te az anyukám?:D Ő szokott ilyeneket kérdezni..."

2."Huh, látom nagyon izgat a téma...azér' nem indultál be teljesen ugye?:D

3."Nagyon rám vagy kattanva látom... de ha már itt tartunk neked miért nincs barátod?:D(irányított visszakérdezés)

2014. szept. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
81%
9. izzadtságszagú alfahím-próbálkozás, 16 éves csajoknál biztos bejön
2014. szept. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!