Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mikor hívhatom el randira?...

Mikor hívhatom el randira? (többi lent) (lányok véleményét várom főleg, kort is írjatok pls)

Figyelt kérdés
Egy lánnyal megismerkedtem, de mivel élőben nem megy annyira ezért hosszasabban FB-n kezdtem el vele beszélgetni, "ismerkedni". De hány beszélgetés után hívhatom el randira, úgy hogy tudjam is hogy nem utasít vissza? Lányok ti ha beszélgettek valakivel napi szinten és elhívna randira elmennétek vele?
2014. szept. 26. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Kortól függ 14 évesen nem mentem volna el most 16 vagyok és mpst elmennék ha nem lenne komoly bajom a palival
2014. szept. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne várj vele sokat, mert fbon nem olyan beszélgetni, mint "élőben". Ha szimpi vagy neki akkor elmegy.:-) sok sikert

19L

2014. szept. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nincs rá szabály, hogy hány beszélgetés után lehet elhívni valakit. Ha tényleg jól elbeszélgettek és érzed, hogy érdeklődik felőled, mármint kérdez ő is téged, nem csak válaszolgat, akkor biztos el fog menni veled. Bár szerintem elsőre azért ne feltétlenül randira hívd el, hanem csak így barátilag valahova. Pl. lesz egy jó film a moziban, nincs-e kedve megnézni vagy hallottál egy jó helyről, nincs-e kedve beülni veled stb.

20/L

2014. szept. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. :)
2014. szept. 26. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!