Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon gázos a dolog?!

Nagyon gázos a dolog?!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudom nagyon gázos, és utolsó legizébb viselkedés. De ha úgy jött össze hogy egy éjszakás kaland és nektek nagyon wczni kell (de halaszthatatlan), akkor kimentek az illetőnél, az lehet annyira kiábrándító hogy emiatt ejtsen?
2014. szept. 27. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem kiábrándíto.
2014. szept. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Őszintén oda kerültünk egy lánnyal hogy hirtelen felindulásból felhívott... én mondtam neki kvzás közbe hogy nézd kimegyek wczni... és olyan mintha azután gondolta volna meg magát :(
2014. szept. 27. 11:12
 3/5 anonim ***** válasza:

"Őszintén oda kerültünk egy lánnyal hogy hirtelen felindulásból felhívott... én mondtam neki kvzás közbe hogy nézd kimegyek wczni... és olyan mintha azután gondolta volna meg magát :("


Ebből semmit sem lehet érteni. Vagy tök hülye vagy, vagy kamu a kérdés, ami nagyon valószínű. Ne, ne is gyere azzal hogy nem kamu.

2014. szept. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom ezen mi az érthető :D Összejöttem egy bulin egy csajjal, haza kísértem, szóse volt róla meg semmi de hirtelen felindulásból felhívott magához- smároltunk kávéztunk jól elvoltunk, rám jött a kula bá, kimentem, majd ezután közölte lehet túl gyors a tempó. Az érdekelne hogy kiábrándító az hogy kuláztam nála? Ennyi lenne a kérdésem.....
2014. szept. 27. 11:18
 5/5 anonim válasza:
igen
2015. aug. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!