Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valaki tud normális tanácsot...

Valaki tud normális tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Van egy lány, nekem nagyon tetszik.

Már 4-szer találkoztunk. A 3. találkozón elmondtam neki, hogy tetszik nekem. Ő ott a helyszínen köpni nyelni nem tudott. Nem küldött el a francba, de az se mondta, hogy neki tetszem-e. Küldött fb-n üzenetet, hogy nagyon jó fej vagyok... stb. ÉS Ő örülne annak ha még találkoznánk és ez így menne tovább.

Azóta találkoztunk egyszer.

Eltelt egy hónap, fb-n alig válaszol. Pedig minden nap fent van. 4-5 nappal később esetleg válaszol.

Kilátásban sincs az, hogy össze fussunk. Pedig kérdeztem tőle hogy nem e megyünk valamerre...stb.


Most akkor, gondolom valahol én szúrtam el. De miért nem mondja meg hogy hagyjam békén, nem kellek vagy valami.


Most akkor megint hívjam el?


Öszintén szólva már nem akarok neki nagyon írni. Azon az alapon ha ő leszar akkor én is. Csak az a bibi, hogy én vagyok a fiú és akkor én leszek a bunkó.


Valaki tud valamilyen okosságot mondani???



2014. szept. 27. 15:15
 1/5 A kérdező kommentje:
jah és már mind a ketten 20 évesek vagyunk
2014. szept. 27. 15:17
 2/5 anonim ***** válasza:

lehet komolyan úgy gondolja, hogy jó fej vagy, de ennyi, nem tetszel neki

ezért beszél még veled, mert haverként kedvel, de többet nem akar

vagy nem akar megbántani

2014. szept. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
jó ezt értem, de akkor miért írta h jó lenne még találkozni stb....??
2014. szept. 27. 15:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne azt írd, hogy jó lenne találkozni, vagy hogy összefuttok-e, van-e kedve, HANEM :


Konkrétan hívd el egy programra, és írd meg a pontos dátumot is, hogy melyik napokon lenne a program.


Ha nemet mond, kifogásai vannak, akkor felejtős.

2014. szept. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

az nagyon paraszt lenne ha írnék neki egy ilyet?...

Szia! A héten egy tali? vagy ne erőltessük és hagyjuk az egészet?

2014. okt. 1. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!