Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy lány és nem tudom mit...

Van egy lány és nem tudom mit érezhet? (kérdés lent)

Figyelt kérdés

Szóval. Pár hete ismertem meg, nem sokat tudtam vele beszélni, mert mindig siet valahova, suli után nem ér rá, mert dolga van. (ha nem gond, nem írom, hogy mi az konkrétan) Nagyon kedvesnek tűnik, facen többször is beszéltem már vele, de ott nem nagyon szeretném megismerni. Ha pedig találkozok vele, mindig lefagyok a látványától annyira csodálatos. Amikir belenézek a szemébe, nem tudok megszólalni, és sajnos így a leg alapvetőbb dolgokat se tudom tőle megkérdezni. Nagyon szégyellem is magam emiatt. Sajnos nem tudom, ő hogyan érezhet, mert nem látok bele a fejébe. Szerintetek mit csináljak? S.O.S

15F



2014. szept. 27. 19:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Beszélgess vele és maximum ne nézz a szemébe, nézd a földet és akkor még arra is gondolhat, hogy zavarba vagy.

Vagy szedd össze magad nézz a szemébe és ne félj vele beszélni.

2014. szept. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Előző vagyok 14/L.
2014. szept. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!