Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Más csaj is úgy érzi, hogy...

Más csaj is úgy érzi, hogy nem éri meg jónak, normálisnak lenni?

Figyelt kérdés

Teljesen úgy érzem, hogy eddigi életem t*k fölösleges volt, nem érte meg hogy normális legyek, a pasiknak nem ez kell, mármint akiket én ismerek. A normális lányokat szürkének, unalmasnak látják, mármint ha egyáltalán észreveszik őket..


A múltkor pár nap felöltöztem kicsit kihívóbban, rengetegen megbámultak (egyértelműen tetszett nekik; nem r*bancos volt a szerelésem, azt tudni kell, csak kicsit merészebb), mintha csak akkor vennének észre valakit, ha odaveti magát a pasi elé, csak akkor. De ez nem én vagyok, 1-2 napig jó volt, mint újdonság; de nem találom a helyem, hogyan lehetnék boldog.


2014. szept. 28. 13:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is így érzem. =/

20L

2014. szept. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Úristen!! Egy kihivóan öltözött csaj feltűnőebb mint egy kiseger!! Hihetetlen!!44!!
2014. szept. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Masreszt a kerdesedrol ordit hogy te nagyon nem vagy "normalis"
2014. szept. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, mert mégiscsak a ruha teszi az embert. Ilyen "tesztelést" én is szoktam csinálni, főleg nyáron, de jobban megbecsülöm azt, aki "szürkén" vesz észre ősszel vagy télen. Hidd el, hogy megéri normálisnak és jónak lenni és lesz, aki így fog megbecsülni. 32N
2014. szept. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%

Khm. A megengeded megjegyezném, hogy a pasik a normális csajokat veszik feleségül.

Attól hogy valaki kihívóbban öltözködik még nem lesz rossz, vagy negatív. Azok a csajok akik ma (sajnos) tömkelegével rohangálnak az utcán és alig van rajtuk valami csupán egyetlen dologra jók. Én is megnézem ezeket, de hogy komoly kapcsolatot akarjak velük az elképzelhetetlen. Szexen kívül másra nem kell az ilyen egyetlen pasinak sem. Persze ha ezt bevallanánk akkor nem jutnánk puncihoz... :)

2014. szept. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Csak tudod nagyon sok hasonló srác is így gondolkozik,na őket viszont úgy látszik,TE nem veszed észre,vagy nincsenek a környezetedben,bár az utóbbit nem nagyon tudom elképzelni...
2014. szept. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Tudtam, a tipikus csak amenőket veszem észre reakciók...

Ami persze nem igaz, most sem egy menő srác tetszik

2014. szept. 28. 13:23
 8/11 anonim ***** válasza:
Én meg pont a jó lányokat nem találom, hiába keresem. :(
2014. szept. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Az mondjuk vicces hogy ennyire ostoba vagy.
2014. szept. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Inkább legyél jó, normális és találj olyat aki amiatt szeret aki valójában vagy mint hogy valaki játékszere legyél :)
2014. szept. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!