Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Más csaj is úgy érzi, hogy...

Más csaj is úgy érzi, hogy nem éri meg jónak, normálisnak lenni?

Figyelt kérdés

Teljesen úgy érzem, hogy eddigi életem t*k fölösleges volt, nem érte meg hogy normális legyek, a pasiknak nem ez kell, mármint akiket én ismerek. A normális lányokat szürkének, unalmasnak látják, mármint ha egyáltalán észreveszik őket..


A múltkor pár nap felöltöztem kicsit kihívóbban, rengetegen megbámultak (egyértelműen tetszett nekik; nem r*bancos volt a szerelésem, azt tudni kell, csak kicsit merészebb), mintha csak akkor vennének észre valakit, ha odaveti magát a pasi elé, csak akkor. De ez nem én vagyok, 1-2 napig jó volt, mint újdonság; de nem találom a helyem, hogyan lehetnék boldog.


2014. szept. 28. 13:17
1 2
 11/11 Kurtz Bickle ***** válasza:
Itt megint az az eset forog fent, hogy valaki azért "jó" meg "normális", hogy ezzel sikeresebb legyen. Hiteltelen.
2014. szept. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!