Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Láttok még halvány esélyt is...

Láttok még halvány esélyt is számomra?

Figyelt kérdés
Egy lány már évek óta nagyon tetszik, közös ismerőseink elmondásai alapján rengeteg közös dolog van bennünk. Sokat szoktunk beszélgetni (ritkán iskolai szünetekben), bár általában inkább facebookon keresztül és ott is mindig én vagyok a "kedvezményező". Nyár közepén egyszer kérdeztem, nem beszélnénk e személyesen, ám ő azt írta nem igazán ér rá.Aztán augusztusban meg egyszer megkérdeztem, ám szintén azt írta, nem tudja mikor érné rá. Mostanában is kérdezgetem, milyen volt a napja, a hete és őő udvariasan, készséggel válaszol is rá. Szerintetek van értelme tovább firtatni, vagy úgysem lesz semmi komoly köztünk? 17F

2014. szept. 28. 23:12
 1/1 anonim ***** válasza:

kedvezményező? mivel beszélgetsz te, a banki átutalás súgójával?


ha nem ért rá veled találkozni, annak oka van, pláne nyáron, mikor gondolom suli nincs. azért válaszol készségesen mert vagy nem akar megbántani, vagy talonban tart, ha nem lesz pasija.

2014. szept. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!