Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak, ha olyan ronda...

Mit csináljak, ha olyan ronda vagyok, hogy egy lánynak sem kellek?

Figyelt kérdés
Csak egyszer volt barátnőm, de úgy látszik, hogy többször már nem is lesz.. Nem vagyok igénytelen. Új frizurám van, divatos ruhákat hordok, tisztán tartom magam, de a szétálló füleimet ez nem kompenzálja. Lényegében minden tanácsot megfogadtam amit ezen az oldalon ajánlottak, de mind hiába.. A lányok általában csak barátként tekintenek rám..(Gondolom a külsőm miatt.) Ha ez számít valamit kedves vagyok megértő, őszinte, udvarias.. 18/F

2014. szept. 29. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
33%

Ha az itteni tanácsok nem váltak be talán ne itt kérj további tanácsokat.

18 évesen még elég korai lenne elásnod magad egy életre, nem?

2014. szept. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Úúúúúúúú nem kellett volna megfogadni azokat a tanácsokat, amiket itt adtak.
2014. szept. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
50%
Probalj olyan lanyokkal beszelni akiket reg ota ismersz..attol hogy "szet alnak a fuleid" az meg nem jelenti azt hogy csunya vagy!!!
2014. szept. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
szerintem próbáld meg inkább élvezni azéletet mert hidd elha elfogadod és belerörődsz abba h nincs barátnőd majd akkor fog az igazi elsétálni előted.Legalábbis nekem ezt mondta az édesanyám.24/L
2014. szept. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
88%
szerintem tök aranyosak a szétálló fülek :D<3
2014. szept. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó... Annyira aranyosnak tartod az elálló füleket, de az üzenetemre még nem válaszoltál..
2014. okt. 8. 18:10
 7/8 anonim ***** válasza:
kérdező, elálló fülekkel is írhat valaki szar csajozós privát üzenetet... ez az utolsó válaszod nem volt valami kedves, megértő, udvarias...
2014. okt. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó félreérted.. Kérdeztem tőle valamit, amire még nem válaszolt, de közben meg másoknak visszaír..
2014. okt. 9. 01:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!