Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi az oka annak, hogy egy...

Mi az oka annak, hogy egy lány azt állítja fészbukon kép nélküli csetelésnél, hogy neki nem számít a külső, nem felszínes lány, erre a talin mégis rögtön lekoptatott? Komolyan ennyire számít a külső még barátkozásnál is a lányok szemében?

Figyelt kérdés
2014. szept. 30. 17:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
22%
Továbbmegyek! Tudod a lányoknak csak és kizárólag a külső számít. És itt nincs egy kivétel sem. Ezt jobb ha most azonnal jól az eszedbe vésed.
2014. szept. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod, hogy a külsőd miatt nem akar veled többet találkozni?

Lehet, hogy nem voltál neki szimpatikus, nem tetszett neki, ahogy viselkedsz.

2014. szept. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igazából ő maga írta még neten, hogy jó fej vagyok és gondolom nem véletlen ment bele a taliba sem. Igaz csak a talin látta meg a külsőmet, aztán én jó fej voltam megvártam erre ő csak úgy lekoptatott, hogy most megy haza nem jó neki, de persze már fészbukon sem ír rám pedig azelőtt magától írt, meg kedves volt velem most meg letoj, flegma. Szerintem hülye az aki nem látja, hogy itt a külsőről van szó és csakis ezért nem akar tőlem semmit! Ded akkor legalább ne hazudná azt, hogy ő rendes lány és nem felszínes! Amúgy meg szerintem nem lehetek olyan csúnya, ha már barátnőm is volt meg több lánnyal is smároltam. Nem értem miért ilyen kevés az olyan lány, aki ne lenne felszínes. :/
2014. szept. 30. 17:55
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Tévedésben élsz első. A lányoknak nagyon fontos a külső ahogy a fiúknak is!

De akárcsak nálatok nálunk is fontos a belső is.

Ha egy pasi nagyon jól néz ki de egy tuskó akkor nem fogok vele kezdeni. Ám ha egy srác külseje nem mozgat meg bennem semmit akkor veszett ügy.

2014. szept. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 csabika1971 ***** válasza:
52%

A nő azonnal külső alapján ítél. Szerencsésebb esetben hajlandó valakire időt fordítani, hogy alaposabban megismerje, vagy csak a sors alakítja így. Különben így megy ez.

De mi férfiak is ilyenek vagyunk, egy megjelenő nőn azonnal a külsejét értékeljük és máris ha még tudat alatt is eldöntöttük, hogy mennyire jó "bőr".

2014. szept. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
Tudod azért mert a lányok gyávák, nem merik megmondani az igazságot. Egyszerűbb eltűnni, bizonytalanságban tartani a pasit. Hamarabb megy tönkre. Ilyen logikájuk van. Ehhez hozzá kell edződnünk, és el kell fogadnunk.
2014. szept. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 SullaFelix89 ***** válasza:

De most figyelj nem lehet, hogy pont a külsőddel nem volt baja minden mással igen?


Végülis face-en már látta a külsőd képeken akkor ha találkoztatok ezzel tényleg nem volt gondja.

Aztán viszont élőben a stílusodat vagy a kisugárzásodat már lehet gáznak találta ezért koptatott le?

2014. szept. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7-es, olvass figyelmesebben csak kép nélkül cseteltünk. Míg külsőm nem látta a talin addig jó fej volt velem és benne volt a taliban.
2014. szept. 30. 18:03
 9/12 SullaFelix89 ***** válasza:

az adatlapodon nincs fent egy kép se?

ha chatre megtalált az adatlapodat is megtalálta.

2014. szept. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
B-zmeg barátom, Te nagyon gáz lehetsz:D
2014. szept. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!