Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mégis mit lehet olyankor...

Mégis mit lehet olyankor tenni, ha a külsőmet meglátva nem akar egy lány sem velem beszélgetni, ismerkedni? Nem értem mi a baj velem, nem tudom elhinni, hogy csúnya srác lennék, vagy tényleg ennyire csúnya lennék?

Figyelt kérdés
2014. okt. 2. 23:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

És ezt hány próbálkozás után mondod? 2? 5? 10?


Honnan tudod, hogy a külsőd az? Lehet hogy csak rohadt unalmas vagy a lányok számára, nem tudsz érdekes dolgokat mondani, amikkel felkelted a figyelmüket és a vonzalmukat.

2014. okt. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy annyira ronda vagy. Pl.: ( én alacsony 168 centis srác vagyok, kicsit rendezetlenek a fogaim és szeretem hosszabb stílusban hordani a hajamat ), álldogálok a buszmegállóban és odajön hozzám egy lány, hogy nem ismerjük egymást? Mondom nem... Erre ő: olyan cuki vagy. De sajnos jött a buszom és erről lecsúsztam, szóval vannak még csodák. :D
2014. okt. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
1-es ja persze, meg se szólaltam látják a külsőm és hopp máris hagyjuk egymást szindróma! -.- HOl élsz te? Ha lány vagy tudhatnád, hogy a külső számít nektek csak is!
2014. okt. 2. 23:16
 4/18 anonim ***** válasza:
Muta magad, megmondom.
2014. okt. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

3.


Férfi vagyok és ez én vagyok a képen és a barátnőm. A külső csak kis részben számít!

[link]

2014. okt. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
5-ös, te nem is vagy csúnya srác.
2014. okt. 2. 23:33
 7/18 anonim ***** válasza:

Vagy csak az tesz jobbá, hogy jó nővel vagyok?

Nézd meg csak a kinézetem, amikor egyedül vagyok:


[link]


[link]


[link]


[link]


Határozottan átlag alatti külsőm van. (De nem erre hegyezem ki a lényeget, ezt hangsúlyozom. Tudom, hogy szarul nézek ki, de attól még a személyiségemmel mindig tudok az én kinézetemnél sokkal jobb kinézetű lányt szerezni.)

2014. okt. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ötös, a lóf.szt nézel ki szarul, csak nem mindig előnyös a hosszú haj. Megjegyzem nehogy sértésnek vedd, de nekem a barátnőd kifejezetten nem bejövős.
2014. okt. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

8

Racionalizálhatod magadnak, ahogyan szeretnéd, hogy én nem is vagyok olyan ronda, a barátnőm pedig nem is olyan szép. Akár még azt is elfogadom, hogy nem mindenki ugyanúgy látja pontosan, mint én (de persze nem is a másik végletbe esve). A gimiben állandóan patkányképűnek hívtak, a legjobb barátaimmal is amikor cikiztük egymást hülyeségből, akkor a külsőmmel élcelődtek. Sokkal-sokkal több lánynál kell próbálkoznom, mint a nálam jóképűbbeknek. Az egyik legjobb barátom például elég jól néz ki. Egy este kb. 3 lányt kell megszólítania, hogy egy csókot össze tudjon hozni. Nekem kb. 8-10-et úgy, hogy sokszor semmi nem jön össze. Igen, aki jobban néz ki, annak könnyebb. De nők számára vonzó személyiséggel meg lehet fogni jól kinéző nőket, akik leszarják hogy milyen ronda vagy, ha közben alul meg nedvesednek arra, amit beszélsz, ahogyan beszélsz, ahogy viselkedsz, stb.


A lényeg hogy ne kelljen elfogadnod azt, hogy 90%-ban a személyiségedet használva is tudsz magadnál sokkal jobb kinézetű nőt szerezni, nem igaz?

2014. okt. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
5-ös, hát én fiú szemmel is azt mondom, hogy csak helyes gyerek vagy te, különösen szép a szemed, a hosszú haj szerintem sem túl előnyös, de hidd el ha engem látnál, hát én tényleg csúnya vagyok. Ellálló fülek nagy krumpli orr, nyomi test.
2014. okt. 3. 00:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!