Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt köztetek olyan, aki...

Van itt köztetek olyan, aki legalább annyira szövevényes módon ismerkedett a barátjával vagy a barátnőjével mint Ted Tracy-vel az Így jártam anyátokkal című sorozatban?

Figyelt kérdés

Esetleg elmesélnétek?


Trolloknak: lehet kitalált történet is, csak írjátok a végére hogy "true story". Esetleg megihattok egy pezsgőt is.


Annak aki nem nézi a sorozatot: a szövevényes alatt azt értem hogy sorsszerű, amikor úgy érzed hogy valami láthatlan kéz rendezte úgy a dolgokat hogy találkozzatok, és ha a történetben bármelyik elemet kiveszitek, akkor nem történt volna meg.


Volt egyébként egy erről szóló epizód is, talán a 4. évad 22 rész?



2014. okt. 5. 04:32
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem a barátnőmmel ismerkedtem így meg, hanem egy számomra értékes emberrel, de igen, elég szövevényes volt, és valószínűleg nem így alakult volna, ha egy valamit is megváltoztatok.
2014. okt. 5. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!