Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a véleményetek egy olyan...

Mi a véleményetek egy olyan "férfiről "aki a barátnőjével úgy viselkedett, hogy?

Figyelt kérdés

Először is itt ismerkedtünk meg, viszonylag közel lakunk egymáshoz (elérhető távolság 40 km), találkoztunk. Kapcsolat lett a dologból, állítólag komoly kapcsolat.. mint kiderült csak én vettem komolyan. Kapcsolatunk során én mindent megtettem érte, a kedvében jártam, nem hisztiztem mindenért, meg volt a kémia. Igaz voltak viták, állítása szerint hülyeségeken.. ( egyik nő sem állta volna meg szó nélkül a dolgait.. szinte már megalázó volt..)

A lényeg..


Mit szólnátok, ha azt vágná a fejetekhez:


"Szerinted csak szerelemből kell járni valakivel??"

"Számomra van egy fontossági sorrend, először is egyetem, család, gyúrás.." (én nem voltam sehol a listán..)

"Szerinted örökre terveztem veled??"

"Nekem az az álmom, hogy minnél jobb szakember legyek, hogy meglegyen mindenem, ha neked nem tetszik sajnálom."

"Nem vagyok veled boldog, nem szeretlek.." (közben végig etetett hogy igen)


Én sajnos mindig a szivemre hallgattam, mindig csak olyat tettem neki amit ha visszakapnék nem okozna nekem sem fájdalmat.. erre?

Nekem a pénz nem a legfontosabb tényező, mondtam neki hogy én szegényen is szeretném, és semmisem választhatna el tőle..

Számomra fontosabbak a lelki dolgok, a szeretet. Hiába mondtam neki hogy a pénz nem boldogít... Azt hiszi ha gazdag lesz jobb lesz neki? Lesz egy pénzéhes nője aki csak azért lesz vele.. NEM SZÁMÍT NEKI AZ IGAZ SZERETET?


Folyton csak a pénz körül forgott. Rám sosem gondolt.. Tűzbedobott volna engem ha tehette volna, hogy neki jobb legyen.


Hogy teheti azt egy férfi, hogy van lelkiismerete hozzáérni úgy egy nőhöz, hogy tudja nekem az a legnagyobb félelmem elveszítem?


Mindig féltem amikor éreztem, hogy akar engem.. nem tudtam eldönteni hogy szeretetből, vagy csupán kanos ...


Egy időtöltés voltam neki.

Üresnek és butának érzem magam..


Köszönöm


2014. aug. 31. 10:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Egy önelégült faskalap, aki nem érdemli meg, hogy foglalkozz (vagy bárki foglalkozzon) vele. Legyen boldog a pénzével.

A gyúrás is fontosabb a barátnőjénél... :D Vicc.


Sajnálom, hogy így jártál vele, a kérdésed alapján te normális csaj vagy.

2014. aug. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Te ezt a pasit már réges régen elvesztetted, már, de nem akarlak megbántani, sosem volt a tied.

A legjobb lesz, ha szépen fogod magad szedelőzködöl, és hazamész a szüleidhez.

2014. aug. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy elolvastátok!


Igen tudom, hogy sosem volt az enyém. Csak hittem, hogy minden jó lehet.. és tettem is érte. (De ő nem..)

Sosem fogok már tudni bízni..

2014. aug. 31. 10:47
 4/12 anonim ***** válasza:

Kanos volt és etetett. Majd tanulsz legközelebb. Ezért nem ismerkednék itt.

L

2014. aug. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

> Sosem fogok már tudni bízni..


Azért nehogy úgy gondolkodj, hogy milyen pasi ilyen. Vannak rendes, szingli srácok, csak nyitott szemmel kell járni.

2014. aug. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
milyen = minden
2014. aug. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ez több mint szimpla etetés..

A bizalmamba férkőzőtt, sőt.. a családoméba is. N csak egy embernek okozott fájdalmat..

Oda vittem ahova még senkit.

Remélem egyszer visszakap mindent az élettől..

2014. aug. 31. 10:54
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem *
2014. aug. 31. 10:55
 9/12 anonim ***** válasza:
Tanulj belőle és ne szeress bele senkibe az első mosoly után. Ezt meg zárd le, ne rágódj rajta hónapokig.
2014. aug. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Már lezártam, csak nem bírok el a gondolataimmal ..
2014. aug. 31. 11:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!