Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Igaz az h a nagyon szép...

Liza6789 kérdése:

Igaz az h a nagyon szép lányokhoz nem mernek közeledni a pasik?

Figyelt kérdés
ha 1 fiú meglát 1 átlagon felüli szépséggel rendelkező lányt akkor kevésbé mernek odamenni hozzá mint 1 átlagos szépségűhöz?( jo tudom h mindenkinek más Aszép de akkor is )

2014. okt. 5. 18:40
1 2 3
 11/29 Hercegnő_: ) ***** válasza:

Szerintem meg nem igy megy,hogy ez tetszik,az nem.


Most ha elmennék valamerre,vagy buliban volnék,akkor is ha ránéznék egy pasira(tudom ez lányokról szól),hiába tetszene,nem biztos hogy ő lenne az,akit meghóditanék.


Nem vagyok nagyra vágyó lány,nem követelem,hogy a pasi csúcs kinézettel legyen megáldva.

Sokakat elnézek és sok fiú látásra bejön,de attól még nem fogom leszólitani,inkább azt,aki tényleg nagyon megfogott,aki 10-es a szememben.

2014. okt. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

Tegyunk kulonbsegett akozott, hogy megallapitod, hogy pl jol nez ki, es akozott, hogy tenylegesen tetszik

az tetszik akit meg akarsz ismerni... ha latod, hogy jol nez ki, de nem beszelnel vele, akkkr nyilvan nem tetszik

2014. okt. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

9

Na ez jó nagy hülyeség. A szépségnek is vannak különböző fokozatai. Pont az a baj egy csomó sráccal, hogy nem tudja ezeket a fokozatokat elkülöníteni magában és pont azt csinálja mint te, hogy 1. jó csaj 2. nem jó csaj. Pedig lehet ennél szofisztikáltabbnak is lenni.


Itt egy nagyon jó skála például, amit ezt bemutatja:

[link]


Például egy ezen 9-es csajhoz már én sem mernék odamenni, mert túl jó nőnek tartom (még) magamhoz képest. 6-os csajok azok, akik még néha nálam is kezdeményezni szoktak. Kb 7-es az, amilyen barátnővel/dugópartnerrel elégedett szoktam lenni és a 8-as az, aki mellett elég könnyen rá lehetne venni a megállapodásra.


IGEN BIZTOS VAN EGY CSOMÓ AKIT MÁSHOVÁ TENNÉL A LISTÁN. ÉN IS. Mert egy kicsit mindenkinek más De nem nagyon! Ez egy nagy átlagot ad arról, hogy mi micsoda.

2014. okt. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

A listan amit linkeltel, ahogy megy fel a pont, ugy lesz egyre tobb a smink, es egyre fiatalabb a lany... es a magas pontu lanyoknal beallitott kepek vannak, az alacsonybb pontoknal meg van ami nem beallitott (pl nyitott szaju csaj valoszinuleg nem azt szanta tablokepnek)


a szepsegnek nincsenek fokohatai! Megjelenesi formai, azok igen, de azt sem lehet lepontozni...

van akinek az orra piszesege mig masoknak a szeme melysege, mosolya kedvessege vagy huncutsaga adja meg a shepseget... de miutan a szepseg relativ, nem allithat fel senki egy egyseges listat a szepsegrol!

es kulonben is... embereket pontozni nem olxan, mint pl szamozni a birkakat? Nekem hasonlit...


de nem kell, hogy ihazat adjatok... en mindenesetre nem fogok azrrt nem kozeledni egy lanyhoz, mert nagyon tetszik... kb olyan, mintha nagyon megszeretsz egy zenekart es annyira balvanyozod oket, hogy nem mesz el amkoncertjukre...

2014. okt. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Igaz. Mert gondolod, hogy egy átlaghapsinak van esélye egy gyönyörű nőnél, akit pár száz férfi ugrál körbe naponta? Majd pont pár száz férfi mögé fogok beállni százegyediknek, nem? Esélyes...
2014. okt. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Hahah XD

egy 10es not nem ugral korbe 100 pasi, hiszen elmeleted szerint tul jo no, tehat kevese mernek kozeliteni hozza:D

amugy akkor tenleg folosleges beallnod 100 ferfi moge, ha ugyanolyan vagy mint ok... viszont akkor kemeny onbecsulesi bajaid lehetnek, ha azt alkitod nincsen onallo egyeniseged, szemelyiseged... belolem csak egy van... megismetelhetetlen vagyok.. igy mar eleve tobb eselyem van barkinel, aki futoszalagember.. de ha a tobbi udvarlo is egyedi, akkor is ugyananyi eselyed van mint nekik, hogy ppnt a te stilusod jon be a csajnak


amig azt mutatod egy nonek, hogy meg sem erdemled ot, addig o is ezt fogja gondolni, es akkor tenyleg nincs eselyed, meg egyetlen udvarlokent sem!

szerintem ez csupan gyavasag

2014. okt. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Rosszul értelmezed, az átlag férfiakról beszéltem! Ők, és velük együtt én sem állok be annak a sornak a végére, amelyben olyan férfiak is vannak, akik még férfiszemmel nézve is fényévekkel jobban nálam vagy kinézetre, vagy belsőre, teljesen mindegy, melyiket veszem számításba. Te azt gondolod, hogy egy olyan nőnél, akiknek az ilyen pasik, azaz a jobb férfiak nem jönnek be, annál van esélye egy teljesen átlagos, csendes, feltűnési viszketegségben nem szenvedő srácnak? Én is kinevetlek téged, mert el vagy tévedve: haha.
2014. okt. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Jav.: jobbak* nálam
2014. okt. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

hát figyelj... ha egy nőnek nem jönnek be a nagyon jó pasik, nyilván más az ízlése.. valaki be kell, hogy jöjjön neki, ergó van esélyed:D


és mivel én nem osztályzom a nőket, nem osztályzom a férfiakat sem.. a puszta létével nem lesz jobb nálam senki, ahogy én sem másnál


minden csak és kizárólag azon múlik, hogy mit közvetítesz a nő felé.. és visszafelé ugyanez.. Te elhiszed a lánynak, hogy ő egy 10es csaj, hiszen ezt akarja elhitetni veled... de amint olyan stílust veszel fel amire ő nem számít, abban a pillanatban több esélyed van mint egy 18as menőpasinak:D

2014. okt. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy ezt írom, tényleg nem személyeskedésből, vagy hogy kötekedjek veled, de rendkívül naiv és megtévedett vagy. Ha egy nőt körbeugrál 100 nagyon jó férfi, honnan veszed, hogy neki nem az az ízlése? A 100 nagyon jó férfi közül is a legjobbat keresi! Bőség zavara, tudod! Nagyon sok szép nő emiatt száll el magától, mert nemhogy van miből válogatni, hanem a legjobbak közül válogathat. És akkor itt jön a képbe egy átlagos férfi, aki messze elmarad a fentebb említett száz kantól. Tehát még mindig azt mondod, hogy a leggyönyörűbb, legintelligensebb nőket is meghódíthatja egy átlagkan?
2014. okt. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!