Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Igaz az h a nagyon szép...

Liza6789 kérdése:

Igaz az h a nagyon szép lányokhoz nem mernek közeledni a pasik?

Figyelt kérdés
ha 1 fiú meglát 1 átlagon felüli szépséggel rendelkező lányt akkor kevésbé mernek odamenni hozzá mint 1 átlagos szépségűhöz?( jo tudom h mindenkinek más Aszép de akkor is )

2014. okt. 5. 18:40
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

honnan veszem, hogy nem az az ízlése? honnan veszed, hogy az?:D

lehetek naív vagy megtévedett, de a csajokkal sosem volt problémám és nem azért, mert rondák között válogatnék vagy mert olyan húdejó pasi lennék..



akkor nézzük máshogy a dolgot: van egy nő.. 4 pasi próbálkozik nála egyszerre.. Te ezt távolról szemléled.. ekkor az esélyed a nőnél 0%, hiszen nem is tud a létezésedről

ha beállsz a sorba, akkor lesz 20% esélyed (100/5 %), hiszen így a kérők között vagy


melyik a több?


azzal, hogy azt mondod, hogy "áá, ez túl jó nő hozzám" gyakorlatilag önmagadtól vonod meg az esélyt.. így a csaj már akkor kikosarazott amikor még csak nem is tudott a létezésedről!


de.. nyugodtan kasztráld magad, de akkor tudd: alacsony, sörhasú, szőrös vagyok, ráadásul a szemeim keresztbe állnak és jóformán alig látok velük (90%os látássérültség)

de ezzel együtt is, én jobb pasi vagyok nálad, mert én nem adom fel, mielőtt belekezdenék:P

2014. okt. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

A matekoddal nemigazán értek egyet. Külsőként nyilván 0% az esélyem, no de ha leszólítom, vagy beszélgetni kezdek vele, és van mellette másik 19 kan, aki "fűzi" valamilyen szinten és minőségben, az ugyebár 5%-ot jelent, ha aktivizálom magam. DE! Nem egyenlő arányban oszlanak meg a százalékos arányok a férfiak között, egyiknek 15%, másiknak csak 2, a harmadiknak meg nulla, tehet bármit.


Ergo ha beállok huszadiknak, elég nagy esély van rá, hogy még 5%-nyi esély sincs. Amúgy meg szerintem hülyeség statisztikázgatni ezekkel a számokkal, mert ha egyszer nem jövök be a nőnek, akkor a csillagokat is lehozhatom az égről, b#szhatom az elméleti 5%-omat. Remélem érted!


Egyébként ha igaz az önjellemzésed, beleértve a látássérülésed is, akkor le a kalappal a hozzáállásod előtt.

2014. okt. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

a hozzáállásomat nem papíron találtam ki, hanem a tapasztalat adta... mint említettem, kedvelnek a lányok:)


és igen, igazad van, matekozni fölösleges.. és a kulcsmondatot is leírtad: "ha egyszer nem jövök be a nőnek, akkor a csillagokat is lehozhatom az égről, b#szhatom"

és ezzel nem csak Te vagy így, hanem a többi udvarló is! tehát ha van egy csomó udvarlója, de egyik sem jön be neki, akkor mindegyik baszhatja!:D

nem a többieknél kell jobb lenned... elég ha a csajnál jó vagy és kész! nem szabad foglalkozni a többi kérővel, az nem a Te dolgod!

innentől kezdve pedig marad a "megtetszett, hát bepróbálkozom" elv, amit a legelején írtam:D


szóval a lényeg annyi: adsz magadnak esélyt, vagy sem? a többi csak kifogás!

2014. okt. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

... s mivel nem jövök be a nőknek, így inkább bele se kezdek egy-egy újabb ismerkedésbe, minek? Az újabb kudarcokért? A korosztályomban 5000 több férfi van Magyarországon, mint nő, azaz rajtam kívül még 4999. Ez van megírva, ez jutott. :)


Egyébként életemben egyszer voltam úgy egy gyönyörű nővel, hogy nagyon-nagyon tetszett, mondhatni titkon szinte bele voltam totálisan esve, irtóra meg szerettem volna vele ismerkedni, hónapokon át haboztam, hogy rávegyem magam a leszólításra. Aztán mielőtt bármi történhetett volna, úgy alakult, hogy a barátnői leállítottak, hogy fejezzem be a sóvárgást, mert esélyem sincs nála, mivel nálam sokkal jobb pasikkal kezd a lány. Ekkortájt kezdtem felfogni, hogy tényleg hülyeség a szép és intelligens nőknél próbálkoznom, mert a lány valóban a legtökéletesebb testű, tehetős srácokkal ismerkedett. És most nem szeretnék arra kitérni, hogy volt egy elég hosszú időszakom, amikor az esti vacsoránál még azt is fontolóra kellett vegyem, hogy hány falatot ehetek a kenyérből. Kenyér, víz! De most ezt hagyjuk. Ez az én tragédiám.

2014. okt. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Nos igen, ez is érthető


egyébként én sem azt mondom, hogy bárkit meg lehet hódítani.. ha nem jövök be a lánynak, akkor nincs mese.. de a külseje meg pontok nem fogják megszabni, hogy neki ki jön be..

tapasztalatom szerint egyébként aki ideálokban gondolkodik, az előbb-utóbb megcsömörlik, hiszen egyvalami alapján keres párt és nem a személyiséget nézi.. ha viszont már nem idálokban gondolkodik, akkor mindenféle esély-rendszer eltörlődik, hisz a tetszés-nemtetszés kiszámíthatatlan lesz, tehát simán bejöhetsz neki


barátnőkre ne hallgass.. az nem az egyén! kicsit olyan, mintha más mondaná meg, hogy mit akarsz.. persze esélyes, hogy tényleg nem jönnél be a csajnak, de akkor ezt mondja meg ő!:)


hogy hány férfi és hány nő van, fölösleges számolgatni! attól még nem leszel jobb, ha kevesebb a férfi! (nem a többi férfit kell legyőznöd, ismétlem: ez nem verseny!)


hogy mit lehet tenni?

-lazíts! ha görcsös vagy, nem mész semmire, ezt most garantálom

-a csajozás nem munka, hanem szórakozás: ha jól érzed magad, akkor felszabadultabban viselkedsz, tehát jobban előjön az egyéniséged és valószínűleg szórakoztatóbb is vagy, mintha pl előre betanult témákat, szövegeket nyomatnál

-ne azt nézd mid nincs, hanem azt, hogy mid van! ha nem vagy gazdag pasi, akkor ne étterembe vidd a nőt, hanem parkba:D légy büszke arra amid van, amid meg nincs, azt felejtsd el, az nem fontos! persze lehet célod fejleszteni magad, vagy szerezni valamit, de egy lányt nem szórakoztat az, ha meséled, hogy nincs mit enned... inkább mond azt, hgoy kevés pénzből is fenn tudod tartani magad -->praktikus ember vagy, aki még a jég hátán is megél --> ha ezt mondod inkább jön le egy kemény, sokat megélt ember képe, mint egy szenvedőé

-nem engedélyt kérsz a lánynál, hogy vele lehess, hanem Te adsz neki lehetőséget! persze nem nagyképűen, de az elég negatív, ha bekönyörgöd magad a lábtörlőjéig.. mint az esély-elmélet, az is csak azt jelzi, hogy nem hiszed, hogy valaha lehet esélyed.. és ezzel nem is lesz.. ehelyett inkább mondd azt, hogy "kisanyám, el ne szállj magadtól, nem te fingod a passzátszelet". tudd: nem rendelkezhet veled a nő! nem áll fölötted, nem tartozol neki semmivel! persze ez fordítva is igaz, hiszen mellérendelt szerepet kell betöltsetek, de azon belül is határozottnak kell lenned! persze ehhez nem árt kreatívnak lenni pl hogy hova menjetek.. az olyan béna amikor lány kérdezi, hogy hova menjünk és "hát nem tudom, te hova szeretnél?".. ehelyett inkább "park, vagy teázó?" és annyi:D



ilyesmiken múlik az egész, nem olyan nagy szám:) és ha kikosaraznak, hát vonj vállat, te megpróbáltad! arra úgysem érdemes időt pazarolni, ahol nem tetszel a nőnek!

2014. okt. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Hadd ne számoljam össze, hányszor futtattam le az elméleted az elmúlt években. Számtalanszor levezettem már, hogy változtatni kell. Nem megy. Egyszerűen nem. Eljutottam arra a pontra, hogy nekem ez az egész ismerkedés, csajozás, flörtölés, feloldódás, lazítás nem megy. Elgondolkodtam most is, milliomodjára is. Holnap ugyanúgy fölkelek korán, elmegyek dolgozni, este valamikor hazaérek, és minden kezdődik elölről. Jövőhéten is, fél év múlva is, 10 év múlva is. Amikor lefekszem, olyan jó lenne odabújni valaki mellé, aki évek óta ismer, aki tudja milyen vagyok, akinek elbőghetem a bánatom, akinek reggel elkészíthetném a reggelit, de nem megy ez már nekem. Jó párszor "éltem" már kitalált, fiktív kapcsolatban, amikor mindent magam köré álmodtam, de azt hiszem, ennél tovább nem jutok. A koromat meg le se merem írni, mert lenne meglepődés úgy gondolom. Nem csinálok magamból még nagyobb bohócot még így névtelenül sem. Mint írtam, ez jutott, ez van, szia. :)
2014. okt. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Vannak akik mernek, én nem tartozom közéjük.
2014. okt. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Ha igaz lenne, hogy a jó nőknél is érdemes lenne próbálkozni, akkor esetleg látnék jó nőket kevésbé jó pasikkal szaladgálni. De hát ez valahogy nem így van. :D
2014. okt. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:

Héjj! Uraim!!! Ne matekozzatok, könyörgöm!! :)

Szögezzük le: engem nem tartanak rossz csajnak és nem egyszer történt már olyan, hogy egy este alatt 5-6 - an egyszerre de akár többen is fűztek.(most kíméljetek meg a de nagyra tartod magad szöveggel, fogadjátok el és koncentráljatok a szitura! ) :)

Na szóval, a legtöbbször egyik pasinak sem volt esély, mert akik próbálkoztak azok bunkók voltak, nyomulósak és buták, akik nem próbálkoztak, róluk általában később derült ki, hogy érdeklem, én nem is gondoltam volna, mivel meg sem szólított! Aztán valahogy az aktuális barátaim , mindig az utóbbi pasik közül került ki, mert mikor végre rávette magát, hogy megszólítsuk, általában nagyon jót beszélgettünk, előzékeny volt, kedves, figyelmes és nem volt elszállva magától!

Ja, és azt még nem is mondtam, hogy nekem is van egy sajátos ízlésem, ahogy -szerintem- minden nőnek!

Szóval , srácok ne matekozzatok, mert felesleges, inkább foglalkozzatok azzal a csajjal, aki tényleg tetszik; kívülről, belülről! ;)

2014. okt. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!