Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Srácok! Hogyan jelzitek egy...

Srácok! Hogyan jelzitek egy csajnak, ha tetszik nektek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki mindig néz, de nem nagyon beszélget velem (az osztályból szinte csak velem nem), de észrevettem, hogy egyfolytában néz. Állítólag tetszek neki, csak nem tudja, hogy mit tegyen mert félénk..

Ezekből a jelekből ítélve, így kívülről nézve lehetséges, hogy tényleg bejövök neki?


2014. okt. 5. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen. Ha már meg állítólag azt mondták, hogy tetszel neki és néz is.
2014. okt. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
dundika, már megint te?
2014. okt. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Akkor az jó!!

Remélem igazad van #1-es!

Amúgy már írtunk SMS-ben és írta, hogy aranyos vagyok , nincs velem semmi baja, csak nem akar egyenlőre kapcsolatot és azért nem beszélget velem...

Legjobb heverja azt mondta,hogy ez csak mentegetőzés a részéről, hogy nem akar kaocsolatot, mindezt azért írta, mert fél, még nem volt soha barátnője...

Én ezt elképzelhetőnek tartom, de szerintetek is nem csak szivatni akarnak?

2014. okt. 5. 20:27
 4/4 A kérdező kommentje:

Ja még annyi, hogy elvileg ugye tetszek a srácnak, de nem nagyon beszélget velem.

Viszont van egy csaj az osztályban, aki egyfolytában rajta lóg, játssza a fejét neki meg minden.

Annyira idegesít!!!

Ettől még ugyanúgy én jövök be srácnak???

Szerintem ő a lánnyal csak barátkozni akar, de a csaj vele... szóval nem biztos, hogy csak barátkozni akar.

Amúgy a csaj azt mondta, hogy neki nem tetszik, de én nem úgy vettem észre.

De ha fontos vagyok annak a fiúnak,akkor nem hagyja,hogy elveszítsen engem, nem?

2014. okt. 5. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!