Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy tudnék "megismerkedni" vele?

Hogy tudnék "megismerkedni" vele?

Figyelt kérdés

A suliban láttam egy rocker fiút. Nagyon helyesnek tartom, pont az én "ízlésem".

Idén jött a suliba, egy évvel nagyobb nálam (de iskolai évre két évvel, mert én később mentem suliba...)

Én is szeretem a rockot, punkot, ez egy közös pont lehet, de nem tudom, hogy mit csináljak, hogy észrevegyen.

Kérdezősködtem felőle, és eléggé "elérhetetlennek" tűnik, nem tudom, hogy hogy figyelhetne fel rám. Még nem voltam ilyen szituációban. Az mit jelent, ha ma a folyósón rámnézett kábé három másodpercig? az már konkrét 'nézésnek' számít, vagy csak úgy átsiklott a tekintette rajtam? az első célom nem az, hogy egyből randizni menjek el vele, hanem, hogy megismerkedjünk baráti szinten... nagyon sziptakiusnak tartom. mit csináljak?



2014. okt. 6. 20:09
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

S. O. S. Ma láttam, hogy megcsókol egy lányt, biztos, hogy járnak. Bár én nem feltétlenül "bepasizásért" mennék oda hozzá, de így most nem lesz ciki, ha köszönök neki/beszélgetést kezdeményezek?

Fiúk, mit gondoltok ha egy vadidegen csaj odamegy hozzátok? Egyből azt hiszitek, hogy rátok akar hajtani vagy csak barátkozni akar? Mi az a szöveg, amiből nem az jön le, hogy "csak azért jöttem ide, mert fel akarlak szedni"?

2014. okt. 8. 13:32
 12/14 anonim ***** válasza:
èn vagyok aki eddig is irt :D hozzám mèg csak azzal jöttek oda :)
2014. okt. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Sovány vígasz... :/
2014. okt. 8. 15:14
 14/14 anonim ***** válasza:

Túldramatizálod. Menj oda hozzá és beszélgessetek.

Ha van közös zenei érdeklődés máris van közös pont. Pl. ha lesz valami koncert amire mész, megkérdezheted, hogy ő esetleg ott lesz e. Ez még nem ráhajtás.

De akár kérdezősködhetnél nála, hogy nincs e meg neki XY album vagy akármi. De köszönj rá, és ha visszaköszön, alkalomadtán beszélgess vele. Ha csak haverkodni akarsz akkor mindegy, hogy van csaja. HA meg nem, akkor is mindegy. :D

2014. okt. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!