Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Megismerkedtem tegnap egy...

Megismerkedtem tegnap egy lánnyal, nagyon tetszik, de van egy bökkenő (? )

Figyelt kérdés

Azt kell rólam tudni, hogy szegény családban nevelkedek, nagyon szerény körülmények között, minden pénz elmegy tanítatásra (bátyám doktoriját csinálja gépészmérnökin, nővérem msc, én most kezdem az egyetemet)

És ez a lány, aki nagyon tetszik,nagyon gazdag családban nevelkedik, kb minden országban járt már, mindenhonnan van fényképe facebookján, láttam a házukat, hát az kész palota....tuti bejövők neki, ezt éreztette is, de ez az anyagi különbség nagyon visszatart, mit gondoltok erről, nagyon szégyelleném magam :(


2014. okt. 5. 10:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ha összejössz vele, akkor meg kell beszélnetek. Szerintem nem lesz baj, hajrá. :)
2014. okt. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Engem nagyon bánt s nagyon rosszul érzem magam ez miatt :/
2014. okt. 5. 10:19
 3/20 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy ebből bármi gond lenne. A kérdés, hogy milyen nevelést kapott.
2014. okt. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Egyszer leszek igazán szerelmes és erre...

17 éves, csomó közös dolgunk van, péntekre már hívott egy elég drága szórakozó helyre, de azt mondtam, hogy nem érek rá, pedig ráérnék de nem engedhetem meg magamnak...

2014. okt. 5. 10:25
 5/20 anonim válasza:
100%
Sztem megmondhatod hogy nincs ra neked ilyenre hisz az nem szegyen a mai vilagban, utana nem fog szeretni hat akkor amugy sem szeretett volna, ha meg csak folyton lekoptatod h nincs idod akkor ugy veheti h nem is erdekled es azert nem fog szeretni, sok vesziteni valod nincs , megmondod lehet h jobban osszejosztok
2014. okt. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Először is érdemes lenne végiggondolnod, hogy az, hogy ő milyen anyagi körülmények között él, milyen mértékben az ő érdeme. Ő teremtette elő vajon akár egy töredékét is?


Másrészt szerinted az, hogy egy család másoknál sokkal jobb anyagi körülmények között él, azt jelenti, hogy ők másoknál különb, értékesebb emberek?


A szüleid tisztességesen felneveltek három gyereket, és becsülendő módon nem kis anyagi terhet vállaltak, illetve vállalnak annak érdekében, hogy mindhárman a felsőoktatásban tanulhassatok.


Ami pedig azt a meghívást illeti, a helyedben megmondnanám a lánynak, hogy szívesen elmennék vele valahova, de valahova máshova ahelyett a drága szórakozóhely helyett. És azt is megmondanám neki, hogy miért, anélkül, hogy úgy érezém, hogy egy kicsit is szégyenkeznem kéne emiatt.


Egy kapcsolat alapja a bizalom és az őszinteség. Másrészt a korotoknál fogva valószínűleg egyikőtöknek sincs önálló jövedelme, (hacsak nem kerestetek némi pénzt diákmunkával), így feltehetően ő is a szüleitől kapott zsebpénzből gazdálkodik.


Ha ő esetleg más szemmel nézne rád amiatt, mert mások az családod anyagi lehetőségei, az szerintem nagyon szomorú lenne, de - bármilyen csalódás is lenne neked - jobb, ha minél előbb kiderül.


Ha netalán máshogy viszonyulna hozzád emiatt, az szerinted a családodról mondana el valamit, vagy róla?


Akarnál olyan lányba szerelmes lenni, aki nem azt nézi, hogy te milyen ember vagy, hanem azt, hogy milyen anyagi körülmények között élnek a szüleid?


A helyedben én megelőlegezném annak a lánynak a bizalmat, ha úgy érzed, hogy kölcsönös a szimpátia, és őszintén elmondanám neki, hogy mi a helyzet.

2014. okt. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nyilván ezt kéne tennem, de nagyon nehéz erről beszélni, még a legjobb barátomat se járt még nálunk, szégyenlem felvállalni mi a helyzet itthon
2014. okt. 5. 11:21
 8/20 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező velem pont ugyan ez a helyzet. Még én sem tudom hogyan kezeljem ezt a helyzetet. :/
2014. okt. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Erőt kell venni magunkon :(
2014. okt. 5. 13:13
 10/20 anonim ***** válasza:
Kénytelenek leszünk, különben elúszik a fiatalság komoly kapcsolat nélkül :(
2014. okt. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!