Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan kezdeményezzek egy...

Hogyan kezdeményezzek egy helyes fiúnál?

Figyelt kérdés
Igazából még csak 12 múltam de egyszerűen nem tudom levenni a szemem egy srácról. Többet szeretnék egy barátságnál de azért mégsem. Igazából nem tudom mit szeretnék. Vegyes érzelmek. Viszont ő menő meg minden,és még kedves is! Viszont én nem vagyok az a mindenkiismeréshűdejónekem,de vannak nálam olyanok akiknél jobb vagyok. És én felvételizek hatosztályosba és ő is! Nekünk még ültetés van és már ültünk együtt. Akkor is tök cuki volt,de nem tudom hogy ez most csak úgy jött vagy ennél több is van. Mint említettem,többet szeretnék egyszerű barátságnál,de tudom hogy még fiatal vagyok egy komplett járáshoz. De most mit tegyek?

2014. okt. 7. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
XD
2014. okt. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Várj 2 évet és te elfogod dönteni .Iyenkorban a fiu éretlenek. Várj vele .
2014. okt. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
12 éves csitri-.- házi kész?
2014. okt. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez egy felmérés volt. Köszönjük válaszaitokat!
2014. okt. 7. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!