Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Jogosan esik rosszul, ha egy...

Jogosan esik rosszul, ha egy pasi az esti beszélgetések után elköszön és nem várja meg, míg én is elköszönök (max. Fél perc) és lelép?

Figyelt kérdés

Állandóan ez van. 10-ből 8-x nem várja meg, míg én is annyit mondok, hogy jó éjszakát, szia vagy valami. Csak azt mondja, hogy na ideje aludni, meg hogy mennünk kellene vagy hasonló és ír egy jó éjtet és bezárja az ablakot.


Jogosan esik rosszul? Miközben elvileg alakulna köztünk valami...



2014. okt. 8. 22:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Jaj ez az új generáció...
2014. okt. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
25-ön felüliek vagyunk, szó nincs új generációról.
2014. okt. 8. 22:45
 3/15 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? XD

Tudja előre, hogy mit fogsz írni, akkor miért várná meg? :D

2014. okt. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Jázi :) ***** válasza:

Ez ilyen mai divat lett én úgy vettem észre!

Én is gyakran járok így egy sima beszélgetés során ismerősökkel és rettenetesen zavar. Én mindig megvárom és néha már szóltam is,hogy ennyi tiszteletet megadhatnak a másiknak nem kell mindent pillanatok alatt letudni! Van akit már megváltoztattam! :) Csak kevesen. :D

2014. okt. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Pisilj be. Szinte hallottam olvasás közben a nyávogó hangod, ahogy panaszkodsz :)


Szerintem hagyd ezt a pasit, nem hiszem, hogy sokáig kibírná melletted szegény.

2014. okt. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Esetleg nem volt szokásod korábban ilyen esetben csak percek múlva visszaírni? Mert az qrva idegesítő, amikor az ember már majd' elalszik, és percekig lesni kell, hogy a másik mikor méltóztatik azt a szerencsétlen sziát odabökni.
2014. okt. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Jázi, szeretkezz ma egyet.
2014. okt. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

6#

Nem, egyből szoktam reagálni a köszönésre is. Úgy kell elképzelni a szitut online, mintha élőben kimennél egy házból és elköszönnél, de annyira nagyon sietnél állandóan, hogy mindig előbb csapnád be az ajtót magad után, és a másiknak mégcsak ideje sem lenne megszólalni, nemhogy kimondani az elköszönést.

2014. okt. 8. 22:52
 9/15 anonim ***** válasza:
csak lelép,elköszön,bebújik a takaró alá? el szenderedik,se egy esti mese neked se semmi? micsoda dolog ez 25évesen....
2014. okt. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Bírom itt a válaszokat, azért azt megnézném, hogy ha valakivel ismerkedtek és állandó jelleggel így fog elköszönni, majd megnézzük, hogy hány ilyen kérdés fog még születni. Nem 1 és nem 2 ilyen alkalomról van szó, hanem állandóról, szinte.
2014. okt. 8. 23:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!