Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Jogosan esik rosszul, ha egy...

Jogosan esik rosszul, ha egy pasi az esti beszélgetések után elköszön és nem várja meg, míg én is elköszönök (max. Fél perc) és lelép?

Figyelt kérdés

Állandóan ez van. 10-ből 8-x nem várja meg, míg én is annyit mondok, hogy jó éjszakát, szia vagy valami. Csak azt mondja, hogy na ideje aludni, meg hogy mennünk kellene vagy hasonló és ír egy jó éjtet és bezárja az ablakot.


Jogosan esik rosszul? Miközben elvileg alakulna köztünk valami...



2014. okt. 8. 22:44
1 2
 11/15 anonim válasza:
Valszeg engem is zavarna. De am lehet neki ez így természetes. Szal ha csak ennyi még ne vedd magadra.
2014. okt. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Persze, nem akarom magamra venni, meg alapvetően pozitív hozzáállású vagyok a dolgokhoz, csak kíváncsi lennék, hogy másnak is rosszul esne-e. Mert szerintem nem fújom fel a dolgot, de azért rosszul esik és meg is említettem neki.
2014. okt. 8. 23:10
 13/15 anonim válasza:
Igen.. pl nekem van néha olyan hogy valamit direkt a beszélgetés végére hagynék. De hát így nem lehetne. :)
2014. okt. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nekem is rosszul esne. :)

Mondjuk az "enyém" csak akkor csinál ilyet, ha nem írok egyből vissza. A másik meg mikor tudom hogy már menne aludni, de muszáj lelépnem pár percre, és tudom hogy ha visszaérek már el lesz köszönve... :/ :D

Kérdésedhez visszatérve, én is az a fajta vagyok hogy mellre szívnám. De olvastam egyszer egy ilyen mondást a férfiak nevében, hogy "ha valami amit mondunk/teszünk, többféleképpen érthető, és az egyik bántó, mi a másikra gondoltunk". :D Szóval ha amúgy rendes, kedves, akkor biztos nem flegmaságból csinálja, csak esetleg eszébe sem jut hogy ez téged zavar. Írtad hogy már megmondtad neki. Hogyan? Azóta se változott a helyzet?

2014. okt. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Azzal csinálom ezt, aki még fél órát mondaná a hülyeségét.
2014. okt. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!